Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Idén több esküvőre is mennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idén több esküvőre is mennem kell, milyen ruhát vegyek, ami mindenhova jó lenne?

Figyelt kérdés

Ebből kettő templomi, az egyik szűk körű anyakönyvvezetős, nem is tudom lesz-e utána valami, a negyedik meg kerti partis,sütögetős.


Nem akarom magam nagy költségekbe verni, mivel eléggé egysíkú az öltözködésem, (farmer, hosszú ujjú, ujjatlan, nyáron kánikulában hosszú nyári ruha), szóval biztos, hogy kb többé fel sem veszem azt a ruhát, amit venni fogok.


Olyan darab kellene, ami magassarkúval elegáns lapos sarkúval pedig sikkes, elmegy egy kerti partira is.


Van ilyen? Linkelnétek esetleg? És milyen színű legyen? Én kékre gondoltam.



2013. ápr. 15. 18:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

10 way dress:

[link]


Vagy egy egyszerű kék koktélruhát veszel.

2013. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 skyton ***** válasza:
100%
Szia. Én a H&M-be vettem nemrég egy sötétkék térd fölé érő sötétkék ruhát. Derekánál szűkített, a szoknya rész átlapolós. Koszorúslány voltam. Átöltözős ruhának vettem, de a végén úgy fájt a lábam, hogy balerina cipővel vettem fel és úgy is jól nézett ki. Ja és 9000 ft volt
2013. ápr. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%

[link]


Nem biztos hogy ez a ruha a te ízlésednek felel meg, csak egy ötlet volt.

2013. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz nagy nyavaját, akkor kosztümszoknya, blúz, ez mindenhova elmegy és illő is.


Bár én ruhapárti vagyok, így egy lengébb sifon/muszlin/szatén/selyemruhát választanék, a templomban boleróval viselhető, a kerti partin is megállja a helyét (már ha nem farmer az előírás:), és az anyakönnyvezető előtt is. Pl.:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek puhák, kényelmesek, lengék, csinosak, elegánsak. Egyaránt hordhatóak magassarkúval és akár lapos szandállal vagy topánkával is.

2013. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Hú köszönöm csajok, ezek nagyon jók :) Sajnos tényleg nagyon fantáziátlan vagyok ruha téren, mivel mint írtam két típust viselek :)


De ezek jónak tűnnek.

2013. ápr. 15. 18:44
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha a maxiruhákat szereted, olyat is vehetsz nyugodtan. Szerintem csak arra figyelj, hogy elegánsabb anyagból legyen, ne pamutból, hogy mégis esküvőre illő legyen.
2013. ápr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 skyton ***** válasza:
84%

Esetleg ilyesmi.

[link]


Most van rá 20% kedvezmény

2013. ápr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szép ruha, de iszonyat nagy pofátlanság 100% poliészter ruhára a 20.000...
2013. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 skyton ***** válasza:
100%
100°poliészter a bélés. De igazából a poliamid sem jobb. Elnézést, a fazont néztem nem az anyagot. És a 15.500 az mégsem 20.000 :)
2013. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

7-es:


Ez is jó, de a kerti partira szerintem kicsit sok.

2013. ápr. 15. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!