Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Idén több esküvőre is mennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idén több esküvőre is mennem kell, milyen ruhát vegyek, ami mindenhova jó lenne?

Figyelt kérdés

Ebből kettő templomi, az egyik szűk körű anyakönyvvezetős, nem is tudom lesz-e utána valami, a negyedik meg kerti partis,sütögetős.


Nem akarom magam nagy költségekbe verni, mivel eléggé egysíkú az öltözködésem, (farmer, hosszú ujjú, ujjatlan, nyáron kánikulában hosszú nyári ruha), szóval biztos, hogy kb többé fel sem veszem azt a ruhát, amit venni fogok.


Olyan darab kellene, ami magassarkúval elegáns lapos sarkúval pedig sikkes, elmegy egy kerti partira is.


Van ilyen? Linkelnétek esetleg? És milyen színű legyen? Én kékre gondoltam.



2013. ápr. 15. 18:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Azért 4 helyre egy éven belül nem venném fel ugyanazt...Biztos van egy egyszerűbb ünneplőd, fehér blúz-fekete szoknya/nadrág legfeljebb, a kerti partira meg egy laza ruha. Azért egy kerti parti és egy templomi esküvő közt elég nagy a különbség. Szerintem illik, hogy egy nőnek legyen 2 ünneplőbb ruhája. Ha négy esküvőre mégy egy évben, akkor talál anyagilag nem állsz annyira rosszul (a H&M-ben 3-4000 ezerért is vannak csinos ruhák, bár szerintem azok csak csinosak, nem elegánsak általában).
2013. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez igazán szép - és univerzális:

[link]


Ez lehet, hogy picit lazábbnak tűnik, de talán épp ezért lehet jó választás, és picit egyedi is - sőt, esetleg később egy hosszú nadrággal is hordható:

[link]


Ez egy hasonló, mint amit linkeltél, de van kékben is (ráadásul nem olyan drága):

[link]


És csak úgy, egy utolsó:

[link]


Egyébként, nézz szét még nyugodtan ezen az oldalon, én leszűkítettem a kereséseket 10000 alá és így is csomót kidobott - de lehet méretre és színre is opcionálni. Jó válogatást :)

2013. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem vegyél egy "kis feketét", rengeteg félét találsz, akárhova el tudsz menni benne. Ráadásul bármilyen alkaton jól mutat.

[link]

2013. ápr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
10%
Fekete koktélruha esküvőre...főleg templomira...hát gratulálok, remek ötlet...
2013. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%

tavaly én is 4 esküvőn voltam. :) ebből 2re ugyanabban mentem, mert más társaság volt, 2re pedig különbözőben, mert nagyjából ugyanaz a kör volt jelen. szóval 3 ruhát vettem hozzá :)


nem csináltam nagy ügyet a dologból, mindegyiket turiban vadásztam le. nagyon igényes, szép darabok voltak, jópáran meg is dicsértek, h milyen csinos vagyok :)

az egyik ilyesmi stílus: [link]


kék is lehet, vagy kék-fehér. ha sikerül olyat találnod ami nem túlontúl elegáns, akkor később színházba, hivatalos eseményekre, más családi ünnepekre is felveheted.


ezeket is nézd meg, hátha valamelyiket a lelki világodhoz passzolónak érzel:

[link]

[link]

[link]

[link]


a szabadvállasokhoz egy bolerót javaslok. de tényleg érdemes elmenni turiba, mindenféle előzetes koncepció nélkül nézelődni, hátha egy olyan darabba botlasz, amiről azt érzed, h nem bírod otthagyni, és pont tökéletes lesz valamelyik esküvőre. mivel ugye olcsóbban megkapod mint boltban, így több különbözőt vehetsz, nem kell mindre ugyanabban menned. később, ki tudja, talán bele tudod illeszteni a mindennapi viseletedbe, kicsit felfrissíted vele a stílusod :)

2013. ápr. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

11-es


Én nem turkálok a te pénztárcádban, így megkérlek te se turkálj az enyémben. Az hogy mennyi pénzem van és ebből mennyit vagyok hajlandó olyan ruhára költeni, amit csak egyszer, jelen esetben négyszer fogok felvenni, azt csak bízd rám.


Abszolút nem érdekel, hogy többször kell ugyanazt felvennem, senkinek nem fog feltűnni, ha mégis, és még zavarja is, na akkor legalább lefoglaltam borsónyi elméjét egy órácskára. Szerintem egy esküvő nem rólam és a ruhámról, hanem a párról és a menyasszony ruhájáról szól.


Épp ezért szeretnék univerzális ruhát, amit a többiek nagyon jól belőttek nekem, és ezt köszönöm szépen!

2013. ápr. 16. 11:55
 17/18 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem sem gond, ha 4x ugyanazt veszi fel, főleg, ha más a társaság (nyilvánvalóan).


Annak meg végképp nem látom értelmét, hogy vegyen 2 ilyen ruhát is, és úgysem veszi fel többet. Akkor már inkább csak 1-re menjen a pénz...


Igaz, én akár négyet is vennék, mert szeretem a ruhákat. De ha a kérdező egyet akar, és úgysem hordaná többször, akkor tényleg felesleges pazarolni.

2013. ápr. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
4-es linkjei nagyon tetszenek nekem,tényleg turiban is megtalálod,még ha egyet is veszel...én három esküvőre megyek csak májusban(egyik a sajátom)másik kettőre ugyanabban a fekete alapon fehér virágos muzlin ruhámban megyek,amiben már két lagziban voltam,felvehetem fekete blézerrel és fehér horgolt boleróval is...voltam benne úgy hogy frissen szültem-jó volt,voltam benne 3 éves anyaként -jó volt,most megyek benne 16 és 17 hetes kismamaként..-jó lesz,valami ilyesmi többalkalmas ruhát válassz!remélem sikerül találnod valamit,és bocsi hogy picit elkalandoztam a témától
2013. ápr. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!