Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Albán férfi magyar nő házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Albán férfi magyar nő házassága? Baja lehet egy magyar nőnek Koszovóban?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, hanem egy ismerősömről, nagyon aggódok érte. Együtt vannak egy ideje, persze nem tudok mindent de azért aggódom. Most pedig lehet, hogy házasság lesz, említette lehet, hogy Koszovóba kellene mennie emiatt. Hát nagyon aggódom, kérlek titeket akinek van ebben tapasztalata, meséljen, akár privátban is. Én nem mennék hozzá, nekem magyar férjem van, de ismerősömért nagyon aggódom. Lebeszélni úgysem tudom, talán nincs is jogom, de nézzem végig, ahogy tönkreteszi az életét? :(
2013. ápr. 25. 11:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaj hagyjuk már. Szerintem sokan azt se tudják mi a bánat az a Koszovó. Itt van egy köpésre, ugyanazok az emberek vannak ott is, csak rohadt nagy a munkanélküliség. Amúgy semmi extra, azért nem egy Afganisztán vagy ilyesmi. Az albánok a muszlimosdit se veszik olyan komolyan, mert Allah nem látja, meg mikor megkérdezed, hogy neki mit adjál enni, mert csak disznó van és akkor néz rád csodálkozva, hogy miért mi lenne azzal a baj? Van egy ilyen kis elmélet róluk, hogy egyébként kellemesen elvannak, de mivel olyan nagy a munkanélküliség az országon belül és az ott állomásozó katonák révén van egy csomó munkahely, ezért mindig mikor felmerül, hogy kivonulnak, mert nincs rájuk szükség, akkor kitör egy kis zavargás, hogy bizonyítsák, hogy dehogynem kellenek oda.
2013. ápr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%
A Németországban élő, aki szerint az albánok hazudósak, az meg biztos tudja, hogy a retek magyarokról is mit gondol az összes nyugati. Szóval ezen az alapon magyarhoz se menjen, mert az is tiszta gáz és primitív népség.
2013. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%

A Németországban élő vagyok. Itt a magyarokat szeretik, akikkel bajuk van, azok a románok és a cigányok.

Egyébként nem mondtam, hogy az összes albán hazudós, nyilván nem, ez csak az én tapasztalatom. Az emberek nem egyformák, függetlenül attól, hogy hol élnek, vagy melyik néphez tartoznak.

Én a szokásaik miatt nem mennék hozzá egy albánhoz, pl. nem tudnék egész nap kendőben mászkálni az utcán.

2013. ápr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%

Valóban más a nő-férfi viszony, de közel sem olyan fekete a helyzet, mint ahogy gondoljátok. Egyébként nem annyira elmaradottak, csak az eu-n kívül vannak,ami nem feltétlen hátrány.

Menjetek ki és egy kellemes időutazásban lesz részetek.

Ha így haladunk pár év múlva lehagynak bennünket.

A kinti lányok pedig gyönyörűek:)

2013. máj. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 rekh ***** válasza:
Ne aggódj érte nem lesz semmi baja Koszovóban.Azért kell ott összeházasodniuk,és ott élniük egy darabig, mert csak így kaphatja meg a Magyar tartózkodási papírokat a férfi .Az már egy másik történet, hogy elképzelhető hogy érdekházasságról van szó,a férfi részéről.
2013. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
0%

Egyébként miért irkáltok olyanokat, hogy: "a nők ott alárendeltek meg én nem lennék képes egész nap kendőbe járni meg elcsérélnék kecskére" stb.


HAHÓ NEM TŰNIK FEL HOGY AZ ALBÁNOK KICSIT SEM OLYANOK MINT AZ ARABOK??? AZ ALBÁNOK NEM MUSZLIMKODÓSAK SŐT! A NAGY RÉSZÜK ATEISTÁNAK TARTJA MAGÁT!


Csak menjetek el Albániába vagy Koszovóba egy nőt se láttok kendőbe az utcán!

Disznóhúst esznek, alkoholt ugyanúgy fogyasztanak!

És mecsetekbe is csak az 1%-uk jár!

Ők teljesen le.xarják a Korán szabályait!


A

2013. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

(előző vagyok és lehagytam egy mondatot)


Tehát azt szeretném mondani:

MIÉRT TESZTEK ÚGY MINTHA EGY ARABHOZ MENNE HOZZÁ?

2013. szept. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
72%

Ismét a Németországban élő vagyok. Az én szomszédom albán, és bizony egész nap kendőben jár. A többi albán ismerősöm pedig mind férfi, és ők mind úgy gondolják, hogy természetes, hogy néha meg kell verni az asszonyt. Hát nekem ez nem jön be.

Ettől persze biztos nem mind ilyen, de én csak ilyeneket ismerek.

2013. szept. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!