Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyoknak kötelező a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyoknak kötelező a próbasmink, próbafrizura?

Figyelt kérdés
Volt olyan, akinek nem csináltak és mégis jó lett?
2013. ápr. 30. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Semmi sem kötelező! :)
2013. ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem kötelező. Én ma voltam az enyémen :) sok apró részletet megbeszéltünk, szombaton már mindenki csak teszi a dolgát, gördülékenyebben mennek így a dolgok.
2013. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem kötelező, de azért érdemes egy próbát csinálni.
2013. ápr. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

Nekem nem volt ilyesmi, mégis elég jól sikerült.

Bár én semmi extrát nem akartam, arra mentünk, hogy minél természetesebbnek hasson.

Anyukám fodrász, ő csinálta.

2013. ápr. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
42%

Nekem sem volt.

Tudtam hogy nem akarok csak szolis sminket,hajamhoz fodrász sem kellett,mert szépen beszáritottam egyenesre és egy tiara került rá.

2013. ápr. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem kötelező. De ha olyan frizurád lesz, amilyet még nem csináltattál, netán olyan fodrásszal, akit nem ismersz, akkor célszerű. Mert egy héttel előtte még meg tudjátok beszélni, hogy oké, ez a frizura nem jó, próbáljatok ki valami mást, de amikor szorít az idő, akkor szembesülni azzal, hogy pl. nem ugyanazt gondoltad te és a fodrász, hát az elég kellemetlen.
2013. ápr. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%

nekem nem volt egyik sem. A sminket mondjuk magamnak csináltam, szóval nem az első alkalommal viseltem ilyet.

A frizurát is én szerettem volna, de nagyon erőltették a fodrászt. Pénteken kb. 3kor mentem el hozzá, megnézte a hajam, megmondtam, milyet szeretnék (akkor láttam a nőt először), másnap 8ra mentem hozzá, megcsinálta.


Szóval nem kell, ha nem szeretnél :)

2013. ápr. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
45%
Nekem próbafrizurám volt, sminkem nem. Ragaszkodtam a természetes sminkhez, semmi színes, extra dolgot nem akartam, amúgy sem sminkelek. Úgyhogy azt feleslegesnek tartottam. :)
2013. ápr. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem volt. A hajam olyan volt, mint mindig a hétköznapokban. 1 1/2 inch átmérőjű hajsütővel besütöttem. Így szeretem a legjobban, szép nagy loknis tőle. Sminkes végzettségem van, így a sminkemet is el tudom készíteni, jobban, mint néhány kozmetikus. Ezt próbálgatom eleget a mindennapokban, nem volt mitől félnem az esküvőmön sem.
2013. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem próbasminkem volt, ami szerintem hasznos főleg akkor, ha alapból nem sminkelsz olyan gyakran. A próbafrizura nálam kimaradt, valahogy azt kevésbé találtam fontosnak, de ha konkrét elképzelésed van a hajadról, hogy mi legyen, akkor szerintem azt is érdemes elpróbálni. Nekem nem volt konkrétum, ezért én aznap a fodrászra bíztam magam és tetszett az eredmény. Aki érti a dolgát arra rábízhatod magad, úgyis ismerik az esküvői témát, nem fognak rosszat csinálni remélhetőleg.
2013. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!