Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen a kapcsolatotok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a kapcsolatotok a párotok szüleivel? És szerintetek miért nincs após vicc?

Figyelt kérdés
2013. máj. 4. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
A mostani párom szüleivel jó. Az előző párom apja kikezdett velem amikor náluk voltam vendégségben (még csak jártunk)a párom elment az anyjával a boltba az apja meg bejött a párom szobájába (ott neteztem amíg vásárolnak) megfogta a mellem és meg akart csókolni. Szó nélkül felálltam és elmentem haza . Valószínűleg azért nincs apósvicc mert a vicceket általában férfiak írják.
2013. máj. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
Az én esetemben azért jó lenne ha lenne, sem az első, sem a második házasságomban nem jó a kapcsolat a szülőkkel, nagyon alacsony iskolai végzettségű, egyszerű gondolkodásmódú emberek, és vagy én unom őket, ha beszélgetünk, vagy ők szégyellik el magukat. Nincs közös téma igazán, nincs közös érdeklődés és cél sem.
2013. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Elmegy. Az anyósom alapjában véve rendes, de sógoromat jobban szereti, mint a férjemet, s ez érződik a kapcsolatunkon. A lakása szegénynek egy romhalmaz (nem dob ki semmit, sajnos nem tudunk vele mit kezdeni), ezért nem viszem oda az unokákat, amiből néha szintén feszültség van. De szerintem 2 éves gyerekeknek nem hiányzik a penész, a csótányok, a patkányok és az a rengeteg szemét, ami ott van. Az apósom alkesz, párom szülei elváltak, ő nem sok vizet zavar. Néha előjön belőle a lelkiismeret, és az aktuális asszonykájával süttet valami süteményt, amit elhoz nekünk, meg néha vesz valamit a gyerekeknek, de mi már annak is örülünk, ha nem látjuk piásan.


És egy após vicc:

Idős bácsika érkezik a bontóperre.

- Hány évesnek tetszik lenni?- kérdi a bíró.

- Hetven vagyok.

- És mióta házasok?

- Ötven éve!

- Fél évszázados együttélés után egyszer csak el akar válni? Hogy lehet ez?

- Nagy sora van annak, bíró úr! A feleségem volt az első nő az életemben. Húszéves voltam, azt hittem, rögtön el is kell venni, akit megszeretek, hát elvettem. Pár hét alatt kiderült, hogy elviselhetetlen egy némber. Mentem az apósomhoz, mondom neki, válni akarok! Azt válaszolta, legalább néhány hónapig tartsak ki, mégis, ugye, mit szólna a világ… Jó, gondoltam, pár hónap ide vagy oda... Közben elvittek két évre katonának. A feleségemről akkor derült ki, hogy gyereket vár. Mondom magamnak, így nem hagyhatom el, muszáj azt a gyereket fölnevelni! Igen ám, de nemsokára jött a második fiú, aztán meg egy kislány. A lányt férjhez is kell adni. Hát így. Tegnap volt az esküvő, most aztán végre itt vagyok, semmi akadálya, hogy az ötven éve dédelgetett álmomat megvalósítsam!

2013. máj. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
A párom szüleit előbb ismertem, mint a páromat (még nem vagyunk házasok, de tervezzük). Az "apóssal" egy cégnél dolgozunk (mérnökök vagyunk), a mellettem lévő asztal az övé. Az "anyós" pedig ugyanennél a cégnél dolgozik egy másik részlegen. Az "apósom" volt az, aki az első napomtól fogva a szárnyai alá vett, nagyon jóban voltunk és vagyunk most is. Egyik nap nagyon rosszul lett (influenza), így nem tudott hazamenni. A felesége nem tud vezetni, így a lánya jött érte. Viszont az "apósom" kocsija akkor itt maradt volna a parkolóban több hétre őrizetlenül, amit ő nem akart. Ezért felajánlottam, hogy én elviszem hozzájuk, ha utána valaki visszahoz ide. A lányuk - menyasszonyom - hozott vissza, így ismerkedtünk meg. Ez már jó néhány éve történt.
2013. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Kedves 55%-os, nem is értem, miert csak 55 vagy....
2013. máj. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsére nagyon jó, kedvesek, segítőkészek, nem szólnak bele az életünkbe, és a gyerek nevelésbe sem.
2013. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5 Csak nem irigykedünk? Mégiscsak fáj a fogad arra a papírra?
2013. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

2-es- A helyedben szégyelném magamat. Akármilyen egyszerű emberek is, lehet témát találni velük. Ha ők elszégyelik magukat, akkor te mondasz nekik olyan dolgot, ami erre okot ad.

Felnevelték a párodat, ezért illene tisztelni őket.

Az én anyósom is egyszerű, 6 elemit végzett asszony volt. A férjem és én is diplomások vagyunk.. Még is jó volt a kapcsolatunk, és tudtunk egymással beszélgetni is. Sajnálom, hogy már meghaltak.

2013. máj. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
5-ös. Az 55%-os válaszoló szerintem is egy kissé beképzelt.
2013. máj. 4. 20:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Borzalmas. Miota az anyosom osszejott elete parjaval, es elvalt aposomtol, olyan pofatlan lett, hogy hihetetlen. Az "uj apos" egy arrogans ki-ha-en-nem tipusu ember, folyamatosan probalja kiturni a paromat, meg a testvereit, de kozben meg ha valami kell, akkor azert jo, hogy ott vannak. Raadasul anyosomnak nem szamit se isten se ember, csak a penz, penz, penz.
2013. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!