Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan, hogy hétköznap van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy hétköznap van az esküvő napja?

Figyelt kérdés
Most pl: esélyes,hogy valakinek pont ezen a keddi délután van az esküvője? Vagy ez esélytelen,csak szombaton,vagy vasárnap tartanak ilyen 'ünnepeket'?
2013. máj. 7. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekünk szerdán volt. Mindketten szerdán születtünk, ragaszkodtunk ehhez a naphoz. Szűkkörű esküvőnk volt, de imádtam minden percét:).
2013. máj. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Akkor van ilyen is:)

Most gondolkoztam el ezen:)

Köszi:)

2013. máj. 7. 21:03
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
A szüleimnek csütörtökön volt az esküvője.
2013. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Persze.Ha az anyakönyvvezetőnek akkor éppen nincs ügyfélfogadása,simán összeadhat.
2013. máj. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. máj. 7. 21:14
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
igen. Akik kéttanúsat tartanak, és nem akarnak pluszban fizetni, azok hétköznap 8-16:00ig házasodnak, munkaidőben
2013. máj. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk pl. pénteki napon 16 órakor lesz. (Ami amúgy nem hivatali idő, úgyhogy pont annyit kell fizetni, mintha szombaton lenne...)


Én viszont úgy tudom, hogy vasárnapi napon nem nagyon szokott esküvő lenni. :)


24N

2013. máj. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszi:) Most gondolkoztam el,de akkor érdekes ez így:)

Köszi a válaszokat:)

2013. máj. 7. 22:50
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Nekünk keddi napon volt (évforduló keddre esett,csak tanúk és szülők voltak ott).

Vasárnap és ünnepnap nincs esküvő (maximum előtte nap esküvő 2 tanúval és aznap csak "eljátszása")

2013. máj. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk pénteken volt 10 fős. Abból a szempontból jobb hétköznap, hogy valószínűleg aznap minden időpont szabad, válogathattok, h hánykor legyen:)
2013. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!