Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha a párotok azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok azt mondja, hogy egy nagy lagzi vagy egy Las vegasi? Mit választanátok?

Figyelt kérdés
Ez csak egy kérdés nem valós történet.
2013. máj. 13. 12:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Maradunk külön. Egyik sem ez én műfajom.
2013. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%

Nagy lagzi. Nem hívnánk meg fűt-fát, de aki fontos számunkra, azzal szeretnénk megosztani a boldogságunkat.


Ha pedig úgy állunk anyagilag hogy belefér egy hatalmas esküvő, előbb-utóbb a Las Vegas-i kiruccanásra is összejönne a pénz :-)

2013. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Las Vegas..:)
2013. máj. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Mi Las Vegast akartuk.

De már volt egy apróságunk és azzal úgy sem engedtek volna be pl casinóba meg ilyen helyekre.

ìgy maldív szigetek lettek.

De elötte egy szük körü családi seküvö volt.

2013. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 zabmester ***** válasza:
Vegas :D Mivel rettentően utálok, és nem is tudok táncolni, meglehetősen feszélyezne egy hagyományos lagzi, bár amúgy a többi részével nincs problémám (jó, nem egy tipikus falusi esküvőre gondolok, de egy modernebb lagzival nem lenne gondom, csak ez a tánc ne lenne), de akkor már Las Vegas sokkal izgisebb, ez egy hatalmas közös élmény lenne, na meg amúgy is mindig hajlottam kicsit a különcködésre :)
2013. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

külföldiben jobban benne lennék, mint egy hazai nagy lagziban. de nem pont las vegas, mert szerintem kicsit illúzióromboló kutyafuttában, futószalagon, részeg párok között házasodni. inkább valami nagyon meleg éghajlatú ország homokos tengerpartja :)


az egyetlen szívás a klföldi esküvővel, h a magyar jog szerint nem vagy házas, de ez csak váláskor szokott kiderülni

2013. máj. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

" volt egy apróságunk és AZZAL?? " lol

egyébként én a nagy lagzit választanám

2013. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Vegas helyett inkább Spanyolország vagy egyéb hasonló tengerpartos hely,vegas túlzsúfolt,oda nem menék.

De a kérdés lényegére: el kettesben,keriteni 2 tanút és kész,nagy lagzit sosem akartam.


Nem is lesz,2 tanuval házasodunk,itthon,és utána el nászútra.

2013. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nekünk is van babánk így mi sem tudnánk menni,aztán hercegnő ruhát is szeretnék,de Vegas az az álmom :D Ha Vegasban lenne hiányozna a család ha itthon lenne hiányozna Vegas:D Na de,albérletben lakunk lakásra gyűjtünk.Így hát marad csak a kérdés meg az álom :)
2013. máj. 13. 13:17
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Vegas nekem semmit nem jelent, nem is tetszik, nem érezném ott jól magam sehogy, pláne nem életem egy nagy napján. Én inkább egy szűkebb családi, baráti körben tartott lagzira szavazok, de ha már a fenti kettő közül lehet választani, akkor inkább itthon nagyobb lagzi: család, barátok, jó ismerősök, azok az emberek, akiket szeretünk, akikkel jól érezzük magunkat, akikkel szívesen megosztjuk az örömünket.
2013. máj. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!