Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szokás vinni a polgári...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szokás vinni a polgári esküvőre?

Figyelt kérdés
2013. máj. 26. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ajándéknak? Semmit. Ha csak elmész megnézni a házasságkötést, akkor a végén gratulálsz és kész.
2013. máj. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Nálunk a polgári szertartás előtt és után megvendégeltünk mindenkit - süti,szendvics,üdítő -, tehát azokat is, akiket nem hívtunk az ebédre. Mi ezt előre feltüntettük a meghívóban is, hogy az esküvő előtti órában várunk mindenkit egy vendégfogadás keretében. Nem tudom, hogy ezért-e, de azok közül, akik a polgárira voltak csak hívva, mindenki adott valamit, volt aki egy virágot, mások egy üveg bort, de volt aki borítékot adott.

Én is minden esetben szoktam vinni egy jelképes ajándékot, akkor is ha csak a szertartásra vagyok hivatalos.

2013. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utsó ez milyen kedves gesztus :)

ezt megjegyzem...majd ha szükséges

2013. máj. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ajándékra gondolsz, semmit!

Nálunk úgy volt, hogy esküvő előtt (polgári, templomi) tartottunk egy állófogadást, ott volt minden, szendvics, kis fasírt golyók, sonkába tekert sajt stb. És utánna mentünk a helyszínekre!

2013. máj. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!