Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » S. O. S! Esküvő jövőhéten,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Esküvő jövőhéten, segítség, valaki? (ekrü papír)

Figyelt kérdés
Jövő héten lesz a nővérem esküvője,és rám bízta az ültető kártyákat,amihez ekrü színű keményebb papír kell. Nem tudja valaki,hol lehet ilyet kapni? Ha fényesebbet veszek ,lehet rá nyomtatni? Légyszi segítsetek,mert tanácstalan vagyok és vasárnapra kéri,hogy legyen kész!

2013. máj. 30. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Papír iroszer üzlet. Ott elmondják, hogy milyen vastagságú ra lehet nyomtatni.....
2013. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ha Budapestiek vagytok, menjetek el ide, kismillió színű/vastagságú papír van, mi is innen vettük a papírt :)

2013. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik papír- vagy kreatív boltban tudnak adni. Én most a meghívónkat nyomtattam fényes papírra (bár az vékonyabb papír volt) és simán lehetett rá nyomtatni. Ne pánikolj :-)
2013. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hu nagyon rendik vagytok,hogy ilyen hamar válaszoltatok!! :) Budapesten lakunk, feltétlen megnézem a Pantont holnap. Nem tudom,mitől estem így kétségbe,talán csak mert olyan sokat sokat segítek most neki és rám is átragadt egy kicsit,ez a semmire nem lesz elég idő típusú pánik. Nagyon köszi a segítséget :)
2013. máj. 30. 17:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Előttem már tanácsolták a Panton áruházat, én is azt javaslom, ott gyönyörű gyöngyházfényű papír kapható, de hozzáteszem, hogy figyelembe kell venni a nyomtató minőségét is a papírválasztáshoz. A tintasugaras nyomtató általában 180-220g/nm súlyú papírt, leginkább kézi adagolással bír elvinni. A lézernyomtató kicsit vastagabbal is elbír, de ott is csak kézzel adagolva a biztonságos, amellett a kartovastagsághoz be kell állítani a festék sütő henger hőfokát, minél vastagabb a papír, annál nagyobb hőfokra. Még annyit, hogy a fényes papíron gyakran elkenődik, a molyhos, rücskös papírra pedig nem tudja ráköpködni, sütni a festéket a nyomtató. És mindehhez tudni kell, hogy ezek a dolgok vékony, plöttyedt papíron nem elegánsak. Én mindenképpen javasolnék próbavásárlást, próbanyomtatással.

Idő-pénz, pénz-idő, kinek miből van több:)

2013. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem 170 grammos változatot vegyél, semmiképp ne a 250-est. Azért írom, mert tavaly volt ilyen megrendelésünk, hogy hozta a menyasszony a papírt, nem vitte ugyanis a nyomtatója otthon a 250 grammosat. Így végül mi készítettük el, az anyagköltséget természetesen beleszámolva, de szegény fölöslegesen vacakolt az utánajárással.


A vékonyabb papírnak az is előnye, hogy szebben lehet őket hajtani. A 170 grammos kétszer olyan kemény, mint a fénymásolópapír, így jó tartása lesz, pláne, hogy a méret is kicsi, így nem hajlik el.

2013. máj. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A Pantonban ezt a fajtát próbáld meg, szép papír, és a 170 grammossal menni is fog. :)


[link]

2013. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

papírbolt: panton, ahogy írták


Nyomda: www.digitalpress.hu, itt van alapból ilyen papír.


De otthon is nyomtathattok szép lapra.

2013. máj. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!