Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon nagy bajban vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy bajban vagyok a völegényemmel 4 éve vagyunk együtt nagyon kedves és nagyon szeretem.3 hét múlva összeházasodunk ez igy szép és jó de egy hétel ezelöt megismertem egy másik férfit és minden összezavarodott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Probáltok nem gondolni rá de nem megy öis hasonloan érez és nem érdekli, hogy férjhez megyek. Neki is van egy kapcsolata de valahogy engem sem érdekel csak vele akarok lenni. Mit tegyek a lelkiismeretem már nem birja feladjam az egész házasságot?
2013. máj. 31. 08:46
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
89%

Bepánikoltál. Nem gondolhatod komolyan, hogy az 1 hetes ismerettségből máris ez van... Ha igen, akkor komoly bajok vannak és én sem ajánlom a házasságot.

Az, hogy készülődsz az esküvőre és alig várod már a napot, minden más érzést elnyom, így ha magadba nézel és tényleg teljesen komolyan gondolod a dolgot, akkor bajok vannak.

Egyébként pedig szerintem csak bepánikoltál. Higgadj le és gondolkozz. Komolyan eldobnád magadtól a párodat, csak azért mert most megismertél egy helyes pasit?


Egyáltalán hogy találkoztatok és mi történt, hogy ennyire hirtelen kell neked az az ember?

2013. máj. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
84%

Na tessék, mondtam én. Mikor a párommal mélyponton voltunk, akkor nekem is mindenki fényesebb lett egy kicsit. Jól esett, hogy egy ismerősöm foglalkozik velem, meghallgat bármiről is legyen szó. Aztán megráztam magam és rájöttem mi történik. Hiányzik a párom törődése, és így mindenki másét jobban érzem. Ezekután redukáltam a találkozások számát az ismerőssel, próbáltam kerülni, és helyretenni a dolgokat a párom és köztem.


Neked is a törődés hiányzik, és most hogy valaki felfigyelt rád, jól esik. De ez nem jelenti, hogy őt akarod!

2013. máj. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem jó ötlet. Főleg hogy írod, kedves Veled a párod és szereted. Higgadj le, semmi baj nem fog történni esküvő után sem. Durva példával olyan, mint egy vizsga. Előtte rosszul vagy, inkább megfutamodnál, aztán leteszed, és utána az élet folytatódik tovább. Azzal a tudattal, hogy megvan a vizsgád:) Ne parázz.
2013. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
27%
Lehet, hogy egy kicsit szokatlan lesz, amit írok. Szerintem üljetek le, és beszéljétek meg. Négyesben.
2013. máj. 31. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
51%

Hát ennyiből nem lehet megállapítani, hogy kivel járnál jobban hosszútávon. Azért elgondolkodtató, hogy így össze tud zavarni egy ismeretlen.

Nekem anyukám anno azt a tanácsot adta, hogy akkor menjek férjhez, ha úgy érzem "megveszek ha nem mehetek hozzá". Bennem nem volt kétség afelől, hogy Ő kell nekem. Igaz 29 évesen ismertem meg, mert én tényleg ki akartam várni az igazit, nem csupán férjhez menni valakihez akivel jól megvagyok, szeretem, stb., mert akkor már korábban is férjhez mehettem volna.

Szóval ha nem vagy 100%-ig biztos benne, akkor nem biztos, hogy meg kéne házasodnod. Nem azt mondom, hogy a másik lenne a megfelelő férj (ő inkább az újdonság varázsa, és elvarázsol a rajongásával, közelségével), de lehet, hogy van valahol valaki, akivel egyszer majd úgyis találkozol. De meggyőzni magad észérvekkel, hogy a vőlegényed nagyon rendes, és ezért hozzámenni... Neked kell mérlegelni, hogy boldog lennél-e vele hátralévő életedben.

Mindenesetre nem irigyellek, mert akárhogy is döntesz, nem lesz könnyű.

2013. máj. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Megtettem igaz semmit sem reagált, talán mert nem is számitok neki talán csak ágyba akart csábitani. Nagyon nagy teher eset le rólam és Férjhez megyek. Köszönöm mindenkinek
2013. máj. 31. 09:47
 17/33 anonim ***** válasza:
62%
Jó ötlet volt a sráccal megszakítani a kapcsolatot. Férjhez menni már nem biztos, hogy jó ötlet, mert ha ilyesmi merül fel az esküvő előtt, akkor azért ott az a kapcsolat valahol nincs rendben. Azért remélem, végül minden jól alakul.
2013. máj. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
76%
Ne halgass azokra, akik azt mondják "ha ez felmerülhet akkor ez meg az". Menjél csak férjhez. Helyes. Ebből látszik, hogy tudatos és elszánt döntést hoztál a jövőbeli férjed mellett. És ha majd a következő 100 évebn valaki megkörnyékez, vagy kicsit hullámvölgybe kerül a kapcsolatotok, akkor is tudsz majd tudatosan mellette dönteni, és nem fogod megcsalni. A házasság döntés is, nem csak érzelem. A fellángolások természetesek, több is lehet még az életedben, de tudni kell őket a helyükön kezelni. Szerintem te most megtanultad, hogy hogyan is kell ezt, és ez jó. Hosszú házasságok alapja. hidd el. :)
2013. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Nem volt sok fiu az életemben a völegényem a másodiok fiu az életemben és nem tudnék nélküle élni Szeretem csak talán dühös vagyok amiért távol vagyunk egymástol. De életem nagy szerelme és most olyan boldog vagyok nem gondoltam, hogy ilyen jó érzés lesz megszakitani Atival a kapcsolatok Köszönöm
2013. máj. 31. 10:04
 20/33 anonim ***** válasza:
82%

Teljesen igaza van 18nak. Ha igaz lenne, amit a többiek írnak, akkor nem lennének hosszú kapcsolatok.

A hullámvölgyekben általában mindig felbukkan egy potenciális harmadik személy. Akinek a kedvességét, törődését jobban észreveszed és jól eisk, mivel éppen nem kapod meg a kapcsolatodban. Ha erre mindenki lelépne, hogy hát nem is szeretem a párom ha ez előfordulhatott, akkor az emberek vándorolnának egyik helyről a másikra.


Fel kell ismerni a problémát, hogy nem szerelembe estél, hanem figyelmet kapsz és ez az ami hiányzik a kapcsolatból, ideje megoldani a problémát. Majd szépen elhesegetni a másikat, és újra minden szupi az aktuális féllel.

2013. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!