Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon nagy bajban vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy bajban vagyok a völegényemmel 4 éve vagyunk együtt nagyon kedves és nagyon szeretem.3 hét múlva összeházasodunk ez igy szép és jó de egy hétel ezelöt megismertem egy másik férfit és minden összezavarodott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Probáltok nem gondolni rá de nem megy öis hasonloan érez és nem érdekli, hogy férjhez megyek. Neki is van egy kapcsolata de valahogy engem sem érdekel csak vele akarok lenni. Mit tegyek a lelkiismeretem már nem birja feladjam az egész házasságot?
2013. máj. 31. 08:46
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
36%
Oké, akkor tedd meg, játszadozz az életekkel, sok sikert!:) csak ne kerülj a közelembe, jobban jársz!;)
2013. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Hát sok mindent irtatok és hálás vagyok, ezek hatására megszakitottam a sráccal a kapcsolatot és egy komoly döntést hozztam. Nem éreztem helyesnek, hogy igy mennyek férjhez. Ezt követöen leültünk a völegénnyemmel és átbeszéltük. Nagyon aranyos volt és sejtete hogy valami nincs rendben. Támogatot és mellettem állt és áll. Elmentem egy önismereti csoportban, ahol mindenre fény derült. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Kiderült, hogy mindez a fiu iránt csak azért volt, mert tudat alatt bosszut akartam állni. Nekem volt régen egy kapcsolatom ahol csunyán megcsaltak. Szóval ez a düh és bossztu miatt volt az egész. A völegénnyemmel most még közelebb kerültünk egymáshoz.
2013. jún. 3. 07:54
 33/33 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még?
2020. júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!