Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon nagy bajban vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy bajban vagyok a völegényemmel 4 éve vagyunk együtt nagyon kedves és nagyon szeretem.3 hét múlva összeházasodunk ez igy szép és jó de egy hétel ezelöt megismertem egy másik férfit és minden összezavarodott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Probáltok nem gondolni rá de nem megy öis hasonloan érez és nem érdekli, hogy férjhez megyek. Neki is van egy kapcsolata de valahogy engem sem érdekel csak vele akarok lenni. Mit tegyek a lelkiismeretem már nem birja feladjam az egész házasságot?
2013. máj. 31. 08:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Ez nem jelenti azt, hogy a kapcsolatoddal van valami probléma; egyszerűen csak magadat akarod megerősíteni, hogy biztosan ezt akarod-e. És a válaszod igen lett. Szerintem egyébként ezen minden ember átesik esküvő előtt, csak az intenzitása különböző. Sok boldogságot kívánok.
2013. máj. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
89%
3 hét múlva már úgyis együtt lesztek. Gondolom összeköltöztök. :) Sok boldogságot!
2013. máj. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
89%
Bár a 20-as sem rossz, a 18-asra gondoltam.
2013. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
22%
Összeilletek!:(( mármint a másik pasival! Barátnője van, kapj a fejedhez!! Felejtsd el mind a kettőt, a vőlegényed jobbat érdemel nálad, szégyelld magad!!!!
2013. máj. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
71%
1 hét az még semmi,csak egy fellángolás. Lehet a közeli esküvő miatt is kicsit bepánikoltál és elbizonytalanodtál. Szerintem teljesen normális és előfordulhat bárkivel egy hosszabb kapcsolatban. Csak nem szabad neki engedni. Az érintett pasival meg minimalizáld a kapcsolatot,ne bátorítsd. Ha emiatt feladod a házasságot,hülye vagy.
2013. máj. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Na szóval

van egy "fiú" akivel 3 hét múlva összeházasodtok. 4 éve vagytok együtt. Távkapcsolatban? Mit jelent ez? milyen idő közönkét találkoztatok? Hány éves vagy? a 20-as éveid elején- közepén jársz?

Á ezt a másikat tényleg hagyd a francba! a leendő férjedre miért nem gondolsz "férfiként"?

Nekem olyan furcsa ez...

szeresd, maradj vele, de nem korai ez a házasság még egy kicsit? Tudom, 4 év sok idő, de biztos vagy benne, hogy hozzá akarsz menni? Megy az együttélés? jó vele? kijöttök?

Sajnos az a baj, hogy sok pár előtte bármennyire is szerette a másikat, az együttélés még sem megy és ez tönkre vágja a dolgot.Ha valóban annyira fontosak egymásnak és változnak a másikért, akkor az egy nagyfokú jellemfejlődés is lesz, amire lehet alapozni egy házasságot egy közös életet. 3 héttel az esküvő előtt, már "tűkön" kellene ülnöd az izgalomtól, hogy óóó férjhez megyek! meg de jó lesz, de várom! Nem egy másik pasival foglalkozni!

Ne szakítsd meg a komoly kapcsolatodat, de amennyiben nem vagy sziklaszilárdan biztos abban , hogy csodálatos lesz a házasságotok és a "közös" életetek. Várj még!

2013. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
90%
ez hülyeség, hoyg várj még. Miért kéne várnia? már eldöntötte, lepattintotta a fellángolást, mert rájött, hogy szereti a párját. Az meg, hogy hogy megy az együttélés, bakker, pont ez a lényeg egy kapcsolatban, hogyha bármilyen problémánk van, akár az együttéléssel, igyekszünk azt megoldani, együtt. Mert egymás mellett döntöttünk. Nem kóstolgatjuk egymást évekig, hogy vagy igen vagy nem, aztán valami apróság miatt szakítunk. Milyen hozzáállás ez? hajrá, Kérdező! Esküvőre fel! :)
2013. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
80%

Itt úgyis az az egyesegyedüli jó döntés amit a Kérdező annak érez. :) Adhatunk mi itt bármilyen tanácsot, de dönteni neki kell. Ítélkezni viszont nagyon kár, pláne arctalanul, névtelenül, az érintettek ismerete nélkül.

Remélem Kérdező jól döntöttél, és boldogok lesztek!:)

2013. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

26-os vagyok


Pont azért írtam ezt, hogy meg kell tudni oldani a problémákat a házasságban! A kapcsolatban. Az a baj, ha ezeken a dolgokon még nincsenek túl, akkor lehet könnyebb útnak fog tűnni a válás. Mostanában ezt csináljak az emberek.Ami nem működik ki kell dobni. Ami elromlott igen is meg lehet javítani. Nem mondom, hogy éveket várjon még, vagy valakinek 8-10 évig kell a másikkal élnie! NEM!

Csak tételezzük fel, hogy eddig együtt az életnek csak a jó oldalát látták. Két szerelmes fiatal egy jól működő 4 éves kapcsolatban.Az együttélés pont ennek a példája

Régen az emberek együtt jártak pár évig, majd összeházasodtak 20 éves korul. Nem volt szokás együtt élni, ott aludni a másikkal csak titokban lehetett, vagy úgy sem.

Nem látták egymás idegesítő tulajdonságait sem ezáltal. Mégis valahogy összeszoktak, .Menjél férjhez, szülj hamar gyereket volt a módi! 20-30 évvel ezelőtt ciki volt a válás, akármilyen rossz volt is az ember házassága.

Egy elvált nő, akár gyerekkel, nem kellett egyedülálló agglegénynek, messzire kerülték.Csak olyannak aki már szintén elvált.

Ma teljesen más a helyzet.Sokan már 2 év után elválnak, mert nem megy és kész.. majd lesz más alapon. Főleg a mostani 30-asok.


Tehát, ha megy együtt , akkor megy legyen házasság, ha meg nem, hát nem, de legalább válás sem lesz

2013. máj. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Bartichello válasza:
80%
Először is tisztázd magadban a saját érzéseidet: most vagy csak bepánikoltál az esküvőtől és a "hirtelen" jött "szerelmed" csak egy eszköz saját magad igazolására, hogy ebben megerősítést találj, vagy nem is szereted igazán a vőlegényedet. Aztán nézzük a srácokat: az egy éjszakás kalandod csak szórakozik veled, nem gondolkozik benned komolyan, ha igazán odalenne érted, szerinted hogy viselhetné el, hogy más férfi mellett kelsz és fekszel minden este?! még jó hogy nem zavarja, hogy férjhez mész, milyen kényelmes megoldás ez neki! szerintem felejtős. A vőlegényed, meg ha igazán szeret, és figyel rád, biztos érzi, hogy valami nem kerek... Ha nem érzi rajtad, akkor viszont nem is szeret igazán, mert nem figyeltek egymásra, csak vagytok egymás mellett...akkor az sem okés. Én speciel nem vagyok házasságpárti, szerintem idejétmúlt intézmény, a jó kapcsolat nem egy papíron múlik. sőt! Az emberek többsége esküvő után megváltozik, vagy kényelmesen hátradől, kipipálva ezzel, hogy akkor ez is megvan, mintha be lenne biztosítva, vagy bepánikol és kényszeredetten ki akar törni a képzelt ketrecéből. Ezt leszámítva persze minden lány álma, hogy majd apukája az oltárhoz kiséri a nagy napon, amikor ő a legszebb a fehér ruhájában és az az este csak róluk szól... Kinek mi a fontosabb. Egy biztos, szerintem nektek ezt most el kell napolni. Ha igazán jó a kapcsolatotok, együtt és őszintén átbeszélve az egészet oldjátok meg közösen a kételyeket, ha ehhez a kapcsolat nem elég erős, te dönts egyedül, de mindenképpen esküvő előtt.
2013. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!