Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nagyon nagy bajban vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy bajban vagyok a völegényemmel 4 éve vagyunk együtt nagyon kedves és nagyon szeretem.3 hét múlva összeházasodunk ez igy szép és jó de egy hétel ezelöt megismertem egy másik férfit és minden összezavarodott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Probáltok nem gondolni rá de nem megy öis hasonloan érez és nem érdekli, hogy férjhez megyek. Neki is van egy kapcsolata de valahogy engem sem érdekel csak vele akarok lenni. Mit tegyek a lelkiismeretem már nem birja feladjam az egész házasságot?
2013. máj. 31. 08:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
92%
"őt nem érdekli, hogy férjhez megyek" azért nem érdekli, mert ő csak szeretőnek akar téged. Valószínűleg, ha miatta szakítanál, többet nem is látnád, mert megijedne a felelősségtől. Mindazonáltal a helyedben én nem házasodnék, ha ilyen bizonytalan vagy az érzéseidben.
2013. máj. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
Igen, add fel, ha már ezen jár az eszed, egyáltalán nem szabad megházasodnod, mert később sem lesz jobb, sőt még rosszabb, és még több fájdalmat okozol a leendő férjednek, és magadnak is.
2013. máj. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ilyenkor mindenkit görcsössé tesz maga a tudat, hogy Úristen, innentől le leszek láncolva, annyi a szabadságnak stb, és megzavarodik az ember annyira, hogy képes ilyen bolondságokon agyalni, hogy egy 4 éves kapcsolat nem ér annyit, mint az 1 hete (!!) kibontakozó ismeretség. Higgadj le, találkozz ezzel a férfival, ha úgy szeretnéd, de én a helyedben nem rúgnám fel az összeházasodást!
2013. máj. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ez az epizód pont arra volt jó, hogy még időben kiderültek az érzéseid nemolyan sziklaszilárdak, amilyennek lenniük kellene házasodás előtt. A helyedben nem tartanék esküvőt.
2013. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
58%
Az egyiket nagyon szereted a másikkal meg együtt akarsz lenni. Mit mondjak? Nagy szived van. Sok minden (vagy mindenki) belefér. Vannak ilyen lányok. Akkor jár mindenki a legjobban ha pénzt is keresel vele.
2013. máj. 31. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
79%

csak nehogy két szék közt a pad alá ess..!!


Gondold végig,hogy biztos megéri felrúgni az egészet egy bizonytalan kapcsolatért..! és ráadásul ez sem érdekli,hogy férjhez mész. ha téged akarna,akkor könyörögne,hogy ne menj máshoz,és ő is ott hagyná a párját.

2013. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy fellángolás így ránézésre, a részedről és a fiú részéről is. Szerintem nem szabadna hagynod, hogy elhatalmasodjon rajtad. Lehet, hogy az esküvő miatt kicsit felborultak az érzelmeid, előfordulhat. De ne engedj a pillanatnyi csábításnak. Mi ez, hogy nem érdekli, hogy férjhez mész? - elég önzően hangzik. Ha szereted a párodat, akkor szakítasz ezzel az emberrel. letiltod, elhajtod, kidobod, megmondod, hogy te mást választottál. Ha viszont nem szereted annyira a párodat, hogy ezt megtedd, akkor ne menj férjhez. A szerelem döntés, hogy kitartok a másik mellett akár egy életen át, a fellángolás jön-megy, de elmúlik. Azt neked kell tudnod, hogy tényleg szereted ezt az új férfit, akár annyira, hogy föladd a régi kapcsolatodat, és akár egy életet is leélj vele. Ismered tényleg? A hibáit is? Azt is el tudod fogadni? A marhaságait, a tévedéseit, a betegségeit, ha vannak vagy lesznek? A családját? A küzdelmeit? A hátrányait? A lelki bajait? Ezt mind ismered? Azokat a dolgokat, amiért ő nem álompasi, hanem pont, hogy átlag alatti? (Mindenkinek vannak ilyen területek az életében, ahol mások lazán lepipálják, emberileg, erkölcsileg, külsőleg, szokásilag, akárhogy) Elviseled, ha rossz napja van? Volt már egyáltalán rossz napja, az alatt az egy hét alatt, mióta ismered? Én nem mondom, hogy nem lehetséges, hogy váltanod kellene. Ezt neked kell eldöntened, hogy mennyire szereted a vőlegényedet, hogy mennyit ér meg neked ez az új, ismeretlen kapcsolat. ha egyáltalán kapcsolat lesz ez majd. Lehet, hogy az lesz, amit valaki írt már, hogy srác megijed, és csak szeretőnek tart majd. Én biztos nem mennék bele ilyenbe. Megszakítanám vele a kapcsolatot és kitartanék a vőlegényem mellett. De ez én vagyok. lehet, hogy te nem is szereted igazán a vőlegényedet, de ezt neked kell tudnod. a döntés a tied. tisztázd magadban az érzéseidet, és dönts. Minél előbb. De ha döntöttél, akkor tartsd magadat ahhoz. Mindkettőt nem tarthatod meg, mert abból csak mindenki sérül, és senkinek sem jó. Választanod kell. Ez van.
2013. máj. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem bepánikoltál. Ha együtt éltek a vőlegényeddel, egy kicsit költözz külön tőle, hogy át tudd gondolni, igazából mit is akarsz. Ez idő alatt a "másik férfi"-vel se találkozz.
2013. máj. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem inkább mond le az esküvőt.

Ha ez a pasi ilyen kételyt keltett benned akkor nem szabad megházasodni! Ez a későbbiekben csak rosszabb lesz.

Ha tiszteled a vőlegényedet és ha valamennyire még szereted akkor ne nézd hülyének. Mond el mi a helyzet és kész!


És, ahogy az egyik hsz is írta a másik pasit pont, hogy azért nm érdekli a dolog mert te csak szeretőnek kellenél.

2013. máj. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hozzászólást, amit még nem irtam, hogy a völegényemmel távkapcsolatban élünk és azt hiszem inkább csak a közelsége hiányzik. A másik dolog amit nem irtam, hogy ezzel a fiúval nevezzük Atinak nem történt semmi testi dolog még egy csók sem. Mélyen magamban gondolva nem is szeretném csak jól esik hogy udvarol. Azt hiszem már tudom, hogy mi a helyes mielött valami olalyan történe megszakitom Atival a kapcsolatot és férjhez megyek. Szerintetek?
2013. máj. 31. 09:33
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!