Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem illetlenség egy barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem illetlenség egy barátnőt úgy meghívni a lánybúcsúba, hogy az esküvőre nem hivatalos?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 22:39
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm 9#! :)

Nem hinném, hogy erről van szó, de ez most jól esett, tényleg köszi! :D

2013. jún. 21. 00:11
 12/28 anonim ***** válasza:
88%

En a helyedben a lanybucsuba se mennek igy.

Arra jo lennek, hogy fizessem a menyasszony utolso csaj bulijat stb... de arra nem, hogy elete nagy napjanak oromet megossza velem?! Akk k.pja be es mulasson massal.

2013. jún. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Fu, ez elég gáz szitu.. Én tuti nem mennék el a helyedben.

:/

2013. jún. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Elég barátnő vagy a lánymurihoz, de az esküvőhöz már nem?

Persze, a lánybúcsúnál jó leszel tömegnövelő, költségcsökkentő tényezőnek, ott ugyanis egyértelmű, hogy mennyit kell kipengetni, és minél többen vannak, annál nagyobb lehet a buli, és annál jobban oszlanak a költségek is. Az esküvőre meg lehet, hogy nem néz ki belőled annyit, hogy megérje meghívni...Én kimenteném magamat, ahogy tettem is, amikor a kolléganőm főszervezője a lánybúcsúba meghívott, de az esküvőre csak egy udvariassági meghívást kaptam a szertartásra, a lagziba már nem, míg más kolléganők meg oda is kaptak meghívót. Így azokkal, akik szintén csak a szájtátásra kaptak meghívót, udvariasan hárítottunk. Jó lenne, ha eldöntenék ezek az emberek, hogy akkor vagyunk-e olyan bensőséges viszonyban vagy sem, de hát balga vagyok, hogy elhinném, hogy nem a pénz számít itt is elsősorban, hanem a valódi emberi kapcsolatok...

2013. jún. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj el, én is csak ezt tudom javasolni. Vagy kérdezz rá bátran így: "A lagzira hányra kell mennem? A postán elkeveredett a meghívó."

Ha azt mondja nem küldtek, akkor tisztázhatod vele a kérdést, hogy a lánybúcsúra akkor miért számít rád? Tölteléknek és költségviselőnek?

2013. jún. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Én így nem mennék a leánybúcsúba az tuti.
2013. jún. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
10%

Hát nem tudom... Nekem több olyan ismerősöm is volt a leánybúcsúmon, akiket nem hívtunk meg utána az esküvőre. Azért, mert nem voltunk már olyan szoros kapcsolatban. Valahogy eszembe sem jutott az esküvőre meghívni őket, hiszen alig beszéltünk, nem jártunk össze rendszeresen, ettől függetlenül bírjuk/bírtuk egymást mindig is... Csak elmaradtunk egymás mellől.

De szerettem volna őket viszont látni, ha már volt apropó, együtt bulizni újra, így nekem evidens volt, hogy jó lenne egy leánybúcsú velük. Eljöttek, pedig tudták, hogy nem lesznek ott az esküvőn, tudtommal mégsem volt ebből gond. Nem sértődtek meg. Azóta is ugyanúgy vagyunk, néha beszélünk neten, de nem járunk össze. Haverok vagyunk.

Nemtom, nekem nem volt furcsa. Asszem a barátság/haverság mértékétől függ, hogy bunkóság-e vagy sem.

Asszem fordított helyzetben én sem sértődnék meg - ha tényleg ilyen "felszínesebb" a barátság. Nem is várnám el, hogy a lagzira meghívjanak.

2013. jún. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Ez egyértelműen bunkóság, én így biztos nem mennék el a lánybúcsúba sem.
2013. jún. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Hát ez így eléggé nagy bunkóság, én a helyedben bizton nem mennék el.
2013. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
95%
Normál esetben én is bunkóságnak tartom. De én is hasonlóan kellemetlen helyzetbe kerültem. Nem sokára esküvőnk lesz, és van egy uncsitesóm, aki 10 évig volt együtt a barátnőjével. A lánnyal mi még most is tartjuk a kapcsolatot, mert nagyon megkedveltük. Sajnos nem tudunk olyan sűrűn találkozni, de neten rendszeresen beszélünk. Esküvőre is meghívtam volna szívem szerint, de mivel tudom, hogy felzaklatná mindkettőjüket, és őszintén szólva kicsit félek is a balhétól, mert elég csúnyán szakítottak, ezért nem hívtuk meg őt az esküvőre. De a lánybúcsúra nagyon szívesen meghívnám. Viszont nem tudom, hogy pont emiatt, hogy az esküvőre nem hívjuk, így nem bunkóság-e. Bocs az offért, csak ez jutott erről eszembe. :D
2013. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!