Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem illetlenség egy barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem illetlenség egy barátnőt úgy meghívni a lánybúcsúba, hogy az esküvőre nem hivatalos?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 22:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Jah, de a helyedben szerintem én sem mennék el a lánybúcsúra.
2013. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nekem csak 10 fős esküvőm volt, csak a legközelebbi család, barátok és egyéb rokon nem volt, de lánybúcsúm azért volt, és az egyik legjobb barátnőm ötlete volt. Megértették, hogy nincs pénzünk nagy esküvőre meg lagzira, és eljött csomó barátnőm. Nem éreztem bunkóságnak ilyen formában. Ha lett volna lagzink mindegyikük ott lett volna.
2013. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
22-es még egyszer. Egyszer volt olyan, hogy elég jó barátnőm meg akart hívni a lánybúcsújára, de a lagzira nem, pedig tényleg nagy szabású több mint száz fős lagzit tartottak, no oda azért én sem mentem, szóval ha ilyen a szitu, akkor egyszerűen mentsd ki magad.
2013. jún. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Én nem sértődtem meg, amikor csak a leánybúcsúra hívtak meg.

Kis esküvőt csinált a pár, és fura is lett volna, ha megjelentem volna.

2013. jún. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyzetben egyébként biztosan nem mennék el a leánybúcsúra. A saját esküvőmre (ha az utána lenne) viszont csakazért is meghívnám, szerintem az sokkal kellemetlenebb neki, mintha nem hívnám meg.
2013. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, hogy döntöttél?
2013. júl. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel! Hm?????????
2013. júl. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én se mennék el a helyedben a lánybúcsúba! Ha az esküvőre nem hívott meg, akkor a búcsúba pedig magadtól ne menjél el! Aki nem hív meg az esküvőjére, az nem is igazi barátnő! Ha tényleg az lenne, te is hivatalos lennél rá, feltéve ha nem szűk családi körröl van szó. Sőt, az esküvő után egy ideig ne is állj vele szóba, talán majd kicsit elgondolkozik a dolgon.
2013. júl. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!