Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha lehetőségetek lenne arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lehetőségetek lenne arra, hogy édesapátok adjon össze titeket a polgári szertartáson, ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés
Minden hivatalos, tehát nem "álszertartás"! Mi ebben a helyzetben vagyunk, és nem tudjuk, hogy hogyan döntsünk :)

2013. márc. 8. 09:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
nem jó a kapcsoltunk,még az esküvőn se lesz ott,nemhogy ő adjon össze...
2013. márc. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon jó a kapcsolatom az apukámmal. Ha kifejezetten ő kéri, hogy szeretne összeadni minket, akkor belemennénk, egyébként pedig inkább azt szeretném, hogy ő kísérjen az oltárhoz, majd anyukám mellett ülve lássák, hogy a lányuk férjhez megy. :)
2013. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Mi biztos nem vállaltuk volna el, mert apukám nem annyira kedveli a férjemet. De ha nem is így lett volna, akkor meg azért nem, mert nem akartuk volna, hogy a másik család megsértődjön, hogy miért pont az én apukám?

De hát minden család, minden helyzet más, ti tudjátok csak eldönteni.

2013. márc. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon szép, meghitt lehet a szertartás, ha mindenki ezt szeretné. Én arra is gondolnék, hogy kibírnám-e sírás nélkül, vagy ő kibírná-e. Eleve elég könnyes a helyzet egy esküvőn, nem még ha a szeretett apukád áll előtted és ő mondja a nagy szavakat. Egyébként én nem mennék bele, még ha minden klappolna sem, mert szeretném, ha ő akkor az örömapa szerepét töltené be, nem az anyakönyvvezetőét.
2013. márc. 8. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem, mert egy szemét alak.
2013. márc. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem, meg biztos nem is vállalná, mert nem szereti a párom. De ha jó a viszony, szerintem szép gesztus.
2013. márc. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Biztos,h nem! Apám aki szerencsére a nevelőapám egész életemben szivatot,piszkált és bántott...nem érdemelné meg ezt ...!!

Attól függ h a Te kapcsolatod milyen apukáddal!

2013. márc. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

apukád anyakönyvvezető? :) furcsa, eddig csak nőket láttam ilyen hivatással :)


ha szereted, jó viszonyban vagytok, akkor miért ne? szép emlék, bár nem tudom, h jogilag van-e akadálya.

2013. márc. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a kapcsolat és hivatalosan mehet, én bevállalnám, nekünk jó a kapcsolatunk, szerintem bőgtem volna egy jót. De lehet, hogy apu sem bírta volna. :D
2013. márc. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Apukám nem anyakönyvvezető, hanem polgármester :) És a polgármesterek a saját városukon belül hivatalosan is összeadhatnak (ezt én is apukámtól tudtam meg, ő már nem egy embert összeadott így), így ő ajánlotta fel, hogy nagyon szívesen összead minket :) Jó a kapcsolatom vele, kedveli a páromat, szóval ilyen gondunk nincs!
2013. márc. 8. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!