Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit tennétek, ha már megvan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha már megvan az időpont, hely, zenekar, a család tudja, hogy esküvő, de becsúszik a baba és a tervezett esküvő előtt 2 hónappal lenne a szülés?

Figyelt kérdés
2009. okt. 13. 18:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
76%
Hát egy picit én is tartok ettől, mert már megvan az időpont, de ha esetleg most csúszna be a baba akkor 6 hónapos terhes lennék akkor és az már igen nagy poci. Én akkor előbbre hoznám, de a te helyedben nem feltétlenül kell eltolni, csak arra kell figyelni, hogy a pici ugye nem lehet ott a lagzin, amikor hangos a zene meg ilyenek. Azt meg kell oldani valahogy.
2009. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
77%

2 hónapos babával én nem tartanék lagzit. Esküvőt igen ,de lagzit semmiképpen nem.

Amikor a fiam annyi idős volt, általában 2 óránként szopott, és akkor ez még nem 1/4 órás elfoglaltság volt. Nem hiszem, hogy a násznép zöme tolerálná, hogy ilyen sűrűn és ilyen hosszú időre eltűnsz.

Ez csak az én véleményem, a döntés a Te kezedben van!

Gratulálok a babádhoz, é sok boldogságot kívánok nektek!

2009. okt. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem könnyű kérdés!De miért kelllett ennyivel korábban elintézni mindent az esküvővel kapcsban,ha egy kicsit később kezditek intézni,hamarabb kiderült volna a baba és most nem lennél ilyen nehéz helyzetben.A kérdésre válaszolva, én megtartanám a lagzit, azon a napon tud a baba cumisüvegből enni,nem dől össze a világ,ha aznap nem szoptatsz.Sok boldogságot!!
2009. okt. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahogyan az egyik válaszoló is írta, lagzit én sem tartanék, csak esküvőt.

Mindenki megérti, hogy pici baba mellett nem lehet igazán úgy "bulizni".

Nekem nem túl rég volt az esküvőm,bár nekem másfél éves a lányom, délelőtt 10-kor volt a polgári szertartás, utána szűk családi ebéd, és délután kora este már mindenki otthon volt.Nem volt zene, és mégis nagyon jól érezte mindenki magát.

A lányom nem rázódott ki a napi ritmusból, és nem kellett másra bíznom,mert nekem már ez is szempont volt.

Ha te mindenképpen úgy érzed, hogy zenés lakodalmat szeretnél, akkor viszont halaszd el, amikor a babátok már nagyobb lesz!

Sok boldogságot előre is!

2009. okt. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!