Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kit választanátok inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok inkább vőfélynek?

Figyelt kérdés

Kettő között nem tudok választani. Egyik fiatal 30 körüli tájszólásos vagy idősebb 50 körüli?

[link]

vagy

https://www.youtube.com/watch?v=I7i8uK9gxMY


2013. jún. 28. 15:47
 1/7 anonim ***** válasza:
En a masodikat valasztanam, de ezt neked kell eldontened, hogy neked melyik tetszik jobban.
2013. jún. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez az h nem tudok dönteni.
2013. jún. 28. 15:55
 3/7 A kérdező kommentje:
Mind kettő szimpatikus.
2013. jún. 28. 15:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen az elsőt. A második, fiatal srác olyan, mintha már be lenne rúgva, és elhúzza a szavak végét, ami egész este rohadt idegesítő. :D De dönts belátásod szerint, ez csak egy vélemény!!!
2013. jún. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az elsőről csak képek vannak. De nekem szimpatikusabb. Nekünk egy tájszólásos fazon volt, direkt olyat akartam, ahonnan származok, negyven elmúlt, baromi szórakoztató volt, és jól a kezében tartott mindent.

Én egy idősebb formát szerintem jobban komolyan lehet venni.

Amúgy amelyik a videón van, az még, ha nem is ivott úgy adja elő, mintha ivott volna és nekem ez egész este idegesítő lenne. Meg szerintem egy öltönyös stb. esküvőn egyszerűen nevetséges ez az erőltetett csikós viselet.

2013. jún. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A második is tájszólásos ...
2013. jún. 29. 17:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor válaszd a másodikat, szerinted minket érdekel?


A másodikkal egyébként egyikőnknek sem az volt a baja, hogy ne lenne tájszólásos, nem is értem miért azt írtad, hogy de hát az.

2013. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!