Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvőmre meghívhatom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvőmre meghívhatom a volt barátomat, aki mostmár csak jó barátom, és a tesóját, illetve unokatesóit, akik szintén a barátnőim, vagy ez nagy illetlenség lenne tőlem?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 16:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok az első, aki azt merte irni, hogy nem hivnám meg az exemet.

Két volt pasim nősült meg eddig. Mind a kettővel találkoztam az esküvőjük napja elött és nem azért, mert szmoking ellenőrzést végeztem, hanem, mert látni akartak és eljöttek hozzám.

Igazából igyekeztem magam távol tartani és csak az egyik miatt mentem ki az utcára csendben integeni neki - láttam a mosolyt az arcán és hazamentem. Ennyi.

A másiknak a csaja frászt kapott tőlem, volt is oka rá. Sajnos el is váltak pár év múlva.

Ha mást választottál egy életre, miért akarod, hogy ott legyen az aki igazából a jövődet nem határozza meg? Nem az exednek öltözöl szép ruhába!!!!

Ha ez a legnagyobb problémád, lehet jobb lenne, ha átgondolnád a férjhez menetelt - mert normális esetben az ember egy életre választ. Járni bárkivel lehet évekig!

S megspórolsz magadnak egy rohadt nagy kudarcot valamint egy válási herce-hurcát valamint egy rakat pénzt.

2008. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Tudjátok hajtott a kívácsiság, hogy vajon mit szólna, de igazából, nem érdekel, csak és kizárólag, mint barátot hívnám meg, de mivel sokan javasoltátok, hogy ne hívjam meg,így nem is fogom.
2008. jún. 24. 17:09
 13/14 anonim válasza:
100%
Szerintem sem illendő. Esetleg ha a vőlegényed is nagyon jóban lenne vele, és ha nem az járna a fejedben, hogy nézzen egy nagyot a nagy napon. Ez nagyon gyerekes viselkedés, és valószínüleg még nem tetted túl magad rajta, valószínüleg a jövendőbelidnek se esne valami jól. Te hogy éreznéd magad, ha meghívná a volt barátnőjét? Akármilyen célból is? Nem Te éreznéd magad kínosan? Én biztos feszengenék.
2008. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon gáz.
2012. ápr. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!