Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen ajándékot vigyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot vigyek polgári esküvőre?

Figyelt kérdés
Egy barátomnak lesz az esküvője, oda vagyunk hivatalosak, de nem tudom milyen ajándékban gondolkodjak. Tudni kell, hogy csak polgári szertartás lesz szűk körben, lagzi nem, ráadásul hétköznap, amikor én dolgozom és ott sem tudok lenni, de szóltak, hogy este menjünk át egy pizzára. Az is fontos infó (szerintem), hogy 3 nappal az esküvő előtt szóltak, így nyilván nem várhatják el, hogy tízezreket tudunk adni nekik, de úgy gondolom, hogy ezt nem is várják el, ugyanakkor ők megajándékoztak minket pénzzel, amikor nekünk volt a lagzink... Szeretnék azért én is kedveskedni nekik valamivel, de nem tudom, hogy mivel... Gondoltam valami szép fotóalbumra, de nem tudom... Együtt laknak évek óta, háztartásuk teljes. Ha lenne még időm csináltatni valamit, akkor megtenném, de sajnos ez már nem fér bele az időbe... Szerintetek mit illik vinni ilyen helyzetben?

2013. júl. 15. 12:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Én fényképalbumot vinnék az soha sincs elég.
2013. júl. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy fényképalbum + 5000ft
2013. júl. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Mi is voltunk ilyen pici esküvőn, egy igazán dizájnos képkeretet kaptak, szív alakút, és fémből volt a keresztnevűk kezdőbetűje két oldalt, és egy fényképalbumot. Igazából ők kérték, hogy pénzt ne, és lehetőleg valami apróságot.
2013. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
jav.:keresztnevük
2013. júl. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%

Manapság a legritkább esetben készül papíralapú fénykép. Ha mégis, akkor azt szétosztogatják. Mostanában mindenki a számítógépen tartogatja a képeit, minek fotóalbum?

Na jó, egy! hogy legyen mit rakosgatni a fiókba. De hogy az ne legyen elég????

2013. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!