Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti elmennétek egy ilyen esküvőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek egy ilyen esküvőre?

Figyelt kérdés

[link]


énszerintem ez kiszúrás a násznéppel.

Ez nem a párról és a döntésről szól.

Félnék a kameráktól, stb.


2012. szept. 11. 19:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
nem, de mondjuk leadnának a tv-ben meg pénztis kapok.
2012. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

biztos nem,nekem senki nem mondaná meg h milyen ruhát vegyek fel,hol lesz a ceremónia,mi lesz a menüsor.ez senkire nem tartozik csak rám és a páromra.

Nekem nem szólna bele senki az ÉN esküvőmbe.

2012. szept. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nézni érdekes,semmi más
2012. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Elmenni, mint vendég talán.

De, mint menyasszony biztosan nem. Semmi pénzt nem érne meg nekem. TÖnkre tenné a terveimet és álmaimat.

Néztem vasárnap az egyik részét és hát elgondolkodtam rajta, hogy ezek normálisak?!

2012. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem. De olyanra sem, amikor a menyasszonyok versengenek(és próbálják túlszárnyalni egymást esküvőjét) az 'álomnászútért', pedig ha nem egy kacsalábon forgó palotában tartanák minden full extrával, hanem egy szerény meghitt esküvő lenne, jutna az ominózus álomnyaralásra is.
2012. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. én igaziból arra voltam kíváncsi hogy mint vendég elmennétek-e. szerintem itt a násznép tutti nem érzi jól magát.... a menyasszonyok és vőlegények maguknak választják.
2012. szept. 11. 19:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát elhatároztam, hogy végignézem de ez a magyar pár olyan hülye :D versenyautóban esküdni? :D már bocs, hogy különbséget teszek, de a roma pár sokkal elegánsabb esküvőt tervezett.
2012. szept. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
wtf
2012. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem, de még menyasszonyként se jelentkeznék. Szerintem nagyon hülye műsor, ráerőltetni másra azt, ami nem az elképzelése.

Nem csodálom, hogy kevés pénz gyűlik a menyasszonytáncnál. Így én se dobnám bele, hiszen lehet, hogy nem az a pár kapná meg, akik meghívtak engem. Max. egy pár nappal később adnám oda. Sokan szerintem ezt csinálják.

Sőt, én a párok helyében olyan lagzit szerveznék a műsor után, amilyet én akartam volna.


A másik esküvős sorozat se tetszett a Viasaton (Négy esküvő vagy valami ilyesmi volt), de egy fokkal az tűrhetőbbnek tűnt. Ott legalább nem erőltettek senkire semmit, de lepontozták egymást.

23/N

2012. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik ez.


"szerintem itt a násznép tutti nem érzi jól magát.... a menyasszonyok és vőlegények maguknak választják"


Ugyanakkor az esküvő szerintem pont arról szól, hogy a pár érezze jól magát és a pár magának válasszon stílust/ceremóniát/helyszínt stb. Ha nekik ez tetszik, hát ez. Én spec. 12 fős kis esküvőre vágyom, úgyhogy pampoghatna a 25. nagynéni, hogy miért nem 200 fős csinnadratta...


Ha erre meghívna valaki, akkor mondjuk bajban lennék, mert nem óhajtok ilyesmiben tévében szerepelni. Ha lehetővé teszik, hogy ne legyek benne az adásban, vagy legföljebb a tömegben látszódjak, akkor elmennék örülni velük, ha ez nem lehetséges, akkor kimenteném magam. De szerencsére a barátaim sem ilyen stílusúak, úgyhogy vélhetően nem kerülök ilyen helyzetbe.

2012. szept. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!