Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyenruhában menjek férjhez? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyenruhában menjek férjhez? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptemberben lesz az esküvőm. Rendőresküvő lesz, és a párból én lennék a zsaru. :D Sok videót néztem, mindegyiken a pasi volt "kolléga", díszegyenruhában. De most ha én vagyok a rendőr miben legyek? Tányérsapkában és fátyolban? :D



2013. júl. 18. 20:13
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Utolsó: megoldottad a dilemmám! Menyasszonyi ruha nyakkendő sapka meg a 9 mms fegyver valahogy rámerősítve bilincs alakú fülbevalóval. Már csak egy normális ruhát kell találnom. Köszönöm!
2013. júl. 18. 21:24
 12/34 anonim ***** válasza:
Örülök! :)
2013. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egyenruhás esküvők bohóckodások. A párom orvos és pszichológus vagyok, akkor rajta legyen sztetoszkóp én meg vigyem magammal a fotelt?
2013. júl. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Szolgalati fegyvert nem kell leadni?
2013. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
38%

szerintem kamu kerdes

ha nem, akkor ennyi esze van - nem eleg, hogy rendor, de meg no is, csak csendben kerdezem, hogy szoke-e?

2013. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

8.válaszolóval értek egyet.

Akkor már úgyis megy a banzáj javából, jó móka lenne rendőrnő cuccban,de az esküvőnek azért mégis csak van egy"igazi"menyasszzonyi ruhás hangulata.Legalábbis szerintem.

2013. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon bele lehetsz szerelmesedve a munkádba.:))))) viszont oda ez nem illik. én a pasikat se értem meg, bár oké elmegy a dolog, de egy nő neeeeeee... legyél szép nőies, párod álla essen le.:) aztán a menyecske ruhád az lehet mini rendőr cuccos is, bár én így hogy a pasi tud róla nem venném fel, mást találnék ki.:)
2013. júl. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Én a menyecskeruhának venném fel a rendőrnőci stílusú "egyenruhát",miniruhát, de az esküvőre semmi ilyet,akármennyire is szeretem a munkám.A menyasszony igenis legyen menyasszony, hisz mégis csak ez életünk legszebb napja, és varázsold el a férjed egy gyönyörű menyasszonyi ruhával, szép sminkkel is frizurával :)

Rendőrként biztos lát Téged sokat, de menyasszonyként nem!:)

2013. júl. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
egyszerű,kérd meg a kollégáidat,hogy ki és be vonuláskor álljanak díszsort egyenruhában és kardozzanak, ennyi.
2013. júl. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Nem, a kérdés nem kamu, és szőke sem vagyok. A miniruha, egyébként poén volt, csak úgy megjegyzem.
2013. júl. 19. 11:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!