Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egyenruhában menjek férjhez? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyenruhában menjek férjhez? :D

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeptemberben lesz az esküvőm. Rendőresküvő lesz, és a párból én lennék a zsaru. :D Sok videót néztem, mindegyiken a pasi volt "kolléga", díszegyenruhában. De most ha én vagyok a rendőr miben legyek? Tányérsapkában és fátyolban? :D



2013. júl. 18. 20:13
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti fehéret vennék fel az esküvőmre! (Így is tettem) Én temetkezési vállalkozó vagyok, még sem feketében mentem férjhez. :D Szép is lett volna. Én nem tudtam volna úgy az oltár elé állni, hogy fekete cucc van rajtam, és ha valamilyen hivatásos lennék, akkor sem tudnék abban menni az esküvőmre. A kollégák, meg a díszsorfal úgyis jelzi, hogy te hozzájuk tartozol. Én nyakkendőt sem vennék egy szép fehér menyasszonyi ruhához, sem sapkát! Ez az egy alkalom van, (jobb esetben), és ezt szerintem meg kell tisztelni azzal, hogy felveszel egy olyan ruhát, ami soha életedben nem lesz már rajtad. :) Az egyenruha majd lesz rendőri temetésen, meg koszorúzáson, meg kitüntetések átvételénél. De szerintem nem esküvőre való egy nőnek.
2013. júl. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
54%
Polgárira fel lehet venni rendőr díszegyenruhát.
2013. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
63%
Attól még, hogy rendőr vagy, miért kéne ezt kihangsúlyozni az esküvőn? Ott nem ez a lényeg, kivéve ha bohóckodni szeretnétek, de ennél szerintem a házasodás komolyabb dolog...Vegyél fel egy normális fehér ruhát, fátyollal, gondolom díszkíséret lesz, ott meg még a hülye is tudja akkor hogy valamelyikőtök rendőr.
2013. júl. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Egyébként eléggé ódzkodtam mind a fehértől, mind a menyasszonyi ruhától, de kezdek megbékélni vele. Díszegyenruha tudtommal mindkét nemnek nadrágos, és az nem hiszem, hogy odaillő lenne.
2013. júl. 19. 16:36
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
hát, bizony felmerül, hogy ki hordja a nadrágot :)
2013. júl. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
utolsó: Képletesen igen, amúgy pénzügyileg vannak különbségek egy tiszt, és egy sebész között. :DD
2013. júl. 26. 19:26
 27/34 anonim ***** válasza:
természetesen egyenruhában, és egy SÜN-t húzz a párod ujjára.
2013. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
utolsó, nem fogok bosszankodni az előítéletet sugárzó mondatodon.
2013. júl. 28. 17:22
 29/34 anonim ***** válasza:
Téged véletlenül nem Rékának hívnak?
2013. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem:D becses nevem Zelmira. :D
2013. júl. 31. 11:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!