Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe kerül Magyarországon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerül Magyarországon egy pazar esküvő?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek esküvőszervezőhöz, ő mennyit kér körülbelül a munkájáért?

2013. júl. 20. 16:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%

nekünk bécsben volt, és egy életre szóló élményt kaptunk így.

az egész vendégsereget egy bérelt busz vitte ki pestről bécsbe.

az esküvő összegét le sem merem írni, mert itt a háziasszonyok kezében a fakanál egyből kettétörne!:)

2013. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
5-6 millióból már egész helyes kis lakodalmat lehet rittyenteni.
2013. júl. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
tulajdonképpen én egy esküvőszervező céget szeretnék alapítani.. ezért kérdezem, mert nem tudom hogy mennyiért dolgoznak, illetve hogy egy esküvő mennyibe kerül:)
2013. júl. 20. 16:25
 4/15 A kérdező kommentje:
hogy mennyit illik kérni, gondolom a kerettől függ, és valamennyi százalékot kérnek, legalábbis én biztos így csinálnám.. csak nem tudom hogy ma.on mennyire van erre igény, és pénze az embereknek.
2013. júl. 20. 16:26
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

SZerintem eltérő, pl. a fővárosban sokkal többen vesznek igénybe ilyen szolgáltatásokat mint vidéken. Illetve nyilván általában a tehetősebbek folyamodnak ehhez.


Hogy mennyibe kerül egy pazar esküvő? Nézd, egy pazar menyasszonyi ruha egyedül 1-2 millió forint (kézzel, egyedi méretre varratott haute couture ruha pl.), egy profi, felkapott fotós, videós, zenekar is többszázezres összeg, hát még egy sztárséf az esküvőre... tehát a határ a csillagos ég :). A vendégsereg számától és a helyszíntől is nagyban függ.

2013. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azt is kalkuláld bele, hogy évente van mondjuk 5 ilyen pazar esküvőre 300 esküvő szervező cég.
2013. júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hát igen elég sok van, de ha valaki jo vmiben, akkor sztem mindig lesz munkája... persze ezek még csak tervek, legalább egy v mire össze hozom, csak gondoltam megérdeklődöm:)
2013. júl. 20. 16:57
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz kérdező, de ehhez kapcsolatok, tapasztalat kell :)


Ilyesmivel szerintem érdemes inkább másodállásban kezdeni vagy hobbiként, és ha megy, akkor komolyra fordítani, ugyanis egy vállalkozás indításának elég súlyos költségei vannak a legutóbbi törvényváltoztatások óta.


Aki szerint meg nem hasznos a válaszom, kíváncsi lennék mi nem hasznos benne, ugyanis csakis tényeket írtam...

2013. júl. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Voltam olyan esküvőn pár éve, ahol kizárólag Dom Perignon pezsgő volt (0,7l kb. 60 ezer), 300 vendég, lazactól, kaviártól kezdve a megszokott lagzis ételeken át minden, a sütemények egy része a Gerbaud-ból volt. A menyasszony ruhája Vera Wang, 3 millióért, a vőlegénynek Hugo Boss öltöny. Biztos vagyok benne, hogy az összköltség jóval 10 millió felett volt.


Akkor érdemes belevágni az esküvőszervezésbe, ha megvan a megfelelő ismeretségi köröd, mivel hihetelenül sok esküvőszervező cég van.

Vannak olyan esküvőszervezők, akik nem is a pártól kapnak pénzt, hanem a beszállítóktól, szolgáltatóktól kapnak jutalékot.

2013. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
minden esküvőszervező cégnek van irodája? gondolom iroda bérlés elengedhetetlen.
2013. júl. 20. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!