Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párommal megbeszéltük ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal megbeszéltük ha terhes leszek összeházasodunk. Fél idős terhes vagyok és nem akar esküvőt csak együttélést én meg azt nem. Már az apasági nyilatkozat sem érdekel engem a gyerekre büszke. Nem szemétség?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 12:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/82 anonim ***** válasza:
90%
most akkor szeretitek egymást vagy nem? Nme lehetett volna ezt a gyerek előtt tisztázni?
2009. okt. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/82 anonim ***** válasza:
61%
Most mi kell így leszólni a kérdezőt??Ha jól értem megegyeztek, hogy összeházasodnak, csak a pasi meggondolta magát!Nem gondolnám, hogy a gyereket akarja felhasználni a céljai elérése érdekében!Az meg nehogy már ne legyen normális, ha egy nő össze akar házasodni egy férfival!Te jó ég!Meddig süllyed a világ??!!
2009. okt. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/82 anonim ***** válasza:
67%
így van, kedves kérdező, ahogy írod!! Egy teljesen egyszerű karikagyűrű is ugyanezt jelenti, és én sem azért hordom (sok más nőtársammal), mert de állat, hogy x Ft-ért vette az uram ; hanem mert feleség vagyok, tisztelem és szeretem a férjemet, ezzel pedig kifelé mutatom ugyanezt.
2009. okt. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/82 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, én a gyerekedet sajnálom, akinek már most, magzati korban is árt a stressz. A gyerek ne legyen eszköz, kérlek, én eszköz voltam a szüleim között, nem jó, ne tedd ezt a gyerekeddel. Megbeszéltétek, oké, de akkor ne a gyerekkel zsarold, az a gyerek semmiről se tehet.
2009. okt. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/82 anonim ***** válasza:
59%

Én nő vagyok, de téged akkor sem értelek, örülnöd kéne hogy a gyereket felvállalja és szeret titeket és ott van melletted, te meg ehelyett hisztizel mert nem akar "papírt". Tudod mit, akkor hagyd ott, jobban jár egy ilyen nő nélkül.

A karikagyűrű a világon semmit nem jelent, az összetartozás nem azzal kezdődik... nem mi vagyunk a buták hanem te, ha neked ez a legfontosabb.

2009. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/82 anonim ***** válasza:
64%
12:24es szerintem nagyon ott van, amit írsz, de ez már sajnos egy ilyen világ... Már azon is felháborodnak, hogyha valaki férjhez akar menni, mert ott már biztos valami nagy "disznóság"van, és biztos, hogy a csaj csak ki akarja használni a pasit... Á, hát ez tényleg szomorú!!
2009. okt. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/82 anonim ***** válasza:
72%

Mi fordítva csináltuk. Összeköltöztünk, összeházasodtunk és most jön a gyerek. Egyébként én esküvő nélkül nem vállaltam volna a babát. Jól esik hozzátartozni. Szerintem ez a pasi megfogott, csinált egy gyereket, akire persze büszke, de Te már annyira nem érdekled (vagyis az érzéseid). Nincs köztetek hivatalos kötelék, nem kell macerázni az elválással. Egyébként gondolom most együtt éltek, és a férjed így is akar maradni, Te pedig így nem szeretnél már vele élni (Kedves előttem válaszolók szerintem félreértették).

Amúgy de, elég nagy szemétség és Téged jól átvágtak. Sajnálom:(

2009. okt. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/82 anonim ***** válasza:
48%

Feminista a kérdező és mellé még hülye is.

Ha ennyire undorodsz a férfiaktól, akkor minek kezdesz velük? Neked nem való szerető társ, csak egy olyan aki elhalmoz minden szarral max. A valakihez tartozás nem egy tárgyban rejlik, hanem a két emberben. Ez itt a probléma. Rossz a felfogásod de nagyon. Nem is szereted a leendő gyerekedet, hisz neked ő csak egy feltétel amivel közelebb kerülhetsz a házassághoz. Előre sajnálom, szörnyű élete lesz szerencsétlennek.

2009. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/82 A kérdező kommentje:
Honnan tudjátok hogy nem-e éltem már vele? Nem vagyok megijedve ha egyedül maradok a gyerekkel mindenem meg van szerencsére saját lakás,pénz,karrier,állandó munkahely ahova GYES után visszavárnak.De,ez fordítva is igaz a páromnak is meg van mindene szóval itt nem az anyagiakról van szó.Csak kiváncsi voltam a véleményetekre itt arról van szó hogy valamit megigért ami nekem fontos,de sokan félre terelik a szót és nem fős lagziról álmodok nagy pocakkal!!!!!
2009. okt. 21. 12:31
 20/82 anonim ***** válasza:
48%
Bár teljesen ellene vagyok az abortusznak, de ebben az esetben támogatom. Ilyen embereknek nem szabad gyereket vállalniuk.
2009. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!