Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párommal megbeszéltük ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal megbeszéltük ha terhes leszek összeházasodunk. Fél idős terhes vagyok és nem akar esküvőt csak együttélést én meg azt nem. Már az apasági nyilatkozat sem érdekel engem a gyerekre büszke. Nem szemétség?

Figyelt kérdés
2009. okt. 21. 12:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/82 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én maximálisan megértelek hogy Te is szerettél volna a párodhoz feleségül menni mert igen is ahol már gyerek van ott jobban hangzik hogy a gyermekem apja vagyis a férjem-ők a családom.Elárulom egyszer már voltam férjnél 10 éve váltam el 10 év házasság után és nem bántam meg a hivatalos ügyeket is rugalmasabban intéztük és tisztességesen törvényesen elváltunk./a volt férjem ivott és nem tudtam elviselni Ő ezt megértette annak idején ezért léptem ki a házasságból annak idején/ NINCS ROSSZ VÉLEMÉNYEM A HÁZASSÁGRÓL és az nemcsak egy papírról szól mondjon nekem bárki bármit és ne az probáljon meggyőzni aki még soha nem volt házas!!!!!!
2009. okt. 22. 09:18
 82/82 anonim ***** válasza:
33%
Szia. Bocs nem olvastam végig a válaszokat. De nem igazán értem mi a gondod. Én most vagyok 32 hetes várandós. Nálunk is szó volt "élettársi kapcsolatról". Én mondtam a páromnak hogy nem szeretném azt, de nem erőltettem az esküvőt és természetesen az apaságit is meg akartuk csinálni. Hiszen akármilyen is de az Ő gyereke és mivel szeretem és törődni fog a gyermekével így joga van a nevét viselni. Aztán ő maga kérdezte meg hogy összeházasodunk-e. Így jövő héten megtartjuk az esküvőt, de én direkt nem említettem neki mert nem akartam hogy kényszerből vegyen el. Azért tegye meg mert szeret és nem azért mert ezt illik... Így sokkal de sokkal boldogabb vagyok mintha "belerángattam" volna egy házasságba...
2009. nov. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!