Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ajánlanátok nekem csinos és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok nekem csinos és szép esküvői ruhát?

Figyelt kérdés

Olyat ami nem tucat darab.Valami egyszerű,de mégis csodaszépet keresek.

168 cm és 48 kiló vagyok.

200 ezer ft-ot szánok rá.


2013. júl. 28. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
2013. júl. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
80%

én tudok nagyon olcsón és nagyon szépet :) ebay.com-on minden meg van és rohadt szépek....

[link]

2013. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
2013. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%

[link]

Itt rengeteg van és csodaszépek. :) Kb. 5 darab volt, ami nem tetszett (volt pár röhejes is, de hát ha valakinek tetszik... :) ).

Nekem innen van a szalagavatós ruhám... :)

2013. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm osztotta meg nemrég. Néztem is, milyen vékonynak kell hozzá lenni. :)


[link]


Az aukció ugyan lejárt, de nem vitte el senki a ruhát.

2013. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dorka1988 válasza:
én varrattam a ruhámat. negyed annyiba került mint egy bérelt ruha és csodaszép volt így is. Polgárdiba Gévai Gabinál varrattam a ruhát. irtó kedves nagyon tehetséges nő. kinézel valamit elviszed megmutatod neki, és segít olyanra elkészíteni ami neked való, hozzád illő. Lehet nála bérelni is (az összes ott lévő ruhát ő varrta) és varratni is. én nem bántam meg, h nem 100x felvett ruhát béreltem, hanem egyedi ruhám volt. ami most itt lóg a szekrényemben.
2013. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2013. júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!