Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti bevállalnátok egy ilyet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bevállalnátok egy ilyet? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 29. 22:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Jópofa, más esküvőjén szerintem benne lennék, de a sajátomén én nem vállalnám be.
2013. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Nekem tetszik.:D


16/F

2013. júl. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nem tetszik, egyáltalán nem felel meg az ízlésemnek. Nekem az esküvőnek, főleg ha egyházi, sokkal komolyabb, ünnepélyesebb hangulata van, nem hülyülős, ugrabugrálós. Az esküvő nekem egy komoly döntés, egy ígéret kimondásáról szól, amit én nem szerettem volna elhülyéskedni.

Talán egy erre alkalmas társasággal a lagzi kezdetét tudnám így elképzelni, mert ahhoz már jobban illik az ilyen táncolós, bulizós bevonulás.

2013. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Be, nagyon tetszik! :D Csak kár hogy nekem nem lesz rá lehetőségem! :(
2013. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%
3-as véleményét osztom, ráadásul egyáltalán nem eredeti, sok ilyen van, inkább unalmas kezd lenni
2013. júl. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem vállalnám be, nem az én stílusom.
2013. júl. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem szoktak tetszeni az ilyenek, de ez szerintem jópofa! :D Nekem bejött! :)
2013. júl. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ma már nagyon unalmas. Mindenki várja a "véletlent", inkább röhejes.
2013. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ilyet nem, mert ez már valóban kissé lejárt lemez. De vonzódom a vidám és extrém dolgokhoz, úgyhogy az esküvőmön valószínűleg lesz valami, ami egyedi, vidám, extrém. Persze ez felfogás kérdése is, aki számára az esküvő egy megható fogadalom, annak nem kell ezt erőltetni, mert nem érezné jól magát. Én inkább úgy gondolok rá, mint egy nagyon, nagyon boldog nap.
2013. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

két gondom van ezzel:

Aze gyik, hogy nagyon gyenguszka. Az összhatás zéró, egyáltalán nem egyszerre csinálják, amitől olyan kusza az egész.

A másik az, hogy a vendégek 3/4-e táncolt, a maradék negyed pedig tuti tudott róla. Szóval pont a lényeg hiányzik: a meglepetés ereje!

2013. júl. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!