Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti bevállalnátok egy ilyet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti bevállalnátok egy ilyet? Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 29. 22:57
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Most nem pont erre a videóra kell alapozni,hanem úgy általában bejönne e egy ilyesmi "buli"?!:)
2013. júl. 29. 23:31
 12/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem, talán a más esküvőjén, ha profi a pár. Ha bénáznak akkor semmiképpen.
2013. júl. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nem szimpi ez az egész. Túl erőltetett az összes. Mind arról szól, hogy ők most milyen jópofák és viccesek és lazák, holott azért csinálják mert ez a menő. Nekem abszolút nem szórakoztató mert túl mű. Ha spontán lenne és tudnának is táncolni akkor jó lenne, de ez így olyan mint egy amatőr színdarab.
2013. júl. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Mivel elég stresszes vagyok, és utálok szerepelni, azt hiszem a menyasszony tlagos szerepe bőven kimeríti a tűréshatáromat...


Amúgy tetszik, de ha belegondolok, a nagymamamát és még legalább 10 embert a násznépünkből nem tudok elképzelni, hogy spontán így "rázzon " egyet...


De szívesen részt vennékmmint vendég hasonlón.. De azért egy esküvő nem a bolondozásról kellene szóljon, majd a buli utána, a lagzi, vagy ami lesz...

Egy szertartás, mint a nevében is bne van egy komolyabb dolog.

2013. júl. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Én simán bevállalnám. :D

27-30 évesen fogok házasodni, de akkor is bevállalnám. :D

Szerencsére idióta templomi nem lesz, csak ilyen szabadtéri polgári utána is csak egy vacsora, mindenféle nyomorult vőfélyes, ízléstelen játék és zene nélkül.

2013. júl. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát, most ez olyan hogy lehet nem eredeti, vagy másnak gáz, de ők ilyet akartak és láthatóan élvezték.
2013. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem még az is tetszik benne, hogy erre az egészre való készülődés és gyakorlás együtt nagyon jó élmény és egy jó örök emlék. Mondjuk az én családomban biztos nem lenne lejárt lemez, mert mindig hagyományosak az esküvők. Szerintem attól is függ, hogy milyen felfogása van a családnak. Az én nagyszüleim biztos megszólnák, hogy jaj nem kellett volna ezt így elkomolytalankodni. Nekem nagyon tetszik, párommal "őrültek" vagyunk és pont passzolna hozzánk ez is.
2013. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A menyasszony apja egy tünemény! Hogy nyomja már :D :D

Nekem tetszik amúgy, de a sajátomon én se nyomnék egy ilyet, nem azért üldögélek a fodrásznál, sminkesnél, hogy az esküvő első 5 percében semmisé tegyem a munkáját :D :D Egy lazább jöhetne talán.

2013. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én igen.Jövöre mi is hasonlot szeretnénk!


http://www.youtube.com/watch?v=jxmoLweAEHM

2013. júl. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!