Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen szokások vannak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szokások vannak egy esküvőn, ami egy vendéget érint? Milyen ruhában illik menni?

Figyelt kérdés

A barátom családjából kaptunk egy esküvőmeghívást,amit örömmel vettünk.Viszont én még sosem voltam esküvőn.Milyen szokások vannak,amik egy vendéget érinthetnek? Milyen ruhában illik, vagy nem illik elmenni? Mikre érdemes figyelni?

24N


2013. aug. 9. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A lényeg,hogy csinosan,és elegánsan legyél kiöltözve.


Blézer,fehér ing,de lehet színes is.

Én tavaly világoskék ingben,és fekete blézerben voltam!

Megdicsértek egy páran,hogy jól nézek ki!


A lényeg,hogy csinos is légy,de érezd is jól magadat a bőrödben!


Sok sikert,és jó szórakozást!

2013. aug. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi egyéb szokás nincsen a "mezei" vendégekre nézve. Max. annyi, hogy visszafogottan érezzétek jól magatokat, nem illik a középpontban lenni. De ez nyilván evidens. :)
2013. aug. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Ruha: elegáns legyen, de ne hivalkodó. Semmiképpen ne akard "túlöltözni" a menyasszonyt. Ne vegyél fel pirosat, fehéret és feketét (a kiegészítők színe mindegy, de a ruhával ezeket kerüld). Ha templomi is lesz, és nyitott felül a ruhád, akkor vigyél blézert vagy bolerót. Ha lesz menyasszony- vagy menyecsketánc, akkor vigyetek készpénzt. És olyan cipőt vegyél fel, amiben tudsz táncolni :)
2013. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tiszta fekete, fehér vagy piros színben nem illik megjelenni (gyász, menyasszony és az újasszony színei) - a legtöbb embert nem zavarja viszont, így ha ilyesmit szeretnél, kérdezd meg a menyasszonyt rendben lenne-e.


Nem illik túlzó ruhákat felvenni: pl. egyszerű vendégként abroncsos nagyestélyit húzni, túl rövid ruhában megjelenni vagy nagyon durván dekoltáltban. Legyen ízléses és visszafogott.

2013. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!