Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerelmes, romantikus dalok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes, romantikus dalok esküvőre. Ti mit hallanátok szívesen az esküvőtökön?

Figyelt kérdés
Nemsokára lesz keresztapám lagzija és a vőlegényem szeretne nekik énekelni egy szerelmes dalt meglepetésként. Hivatásos énekes, szóval bármilyen nehéz dalt írhattok. Ötletek?
2013. aug. 11. 14:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Vannak jó dalok a felsoroltak között.

Most jelent meg szerintem egy nagyon őszinte és átható, kicsit gyorsabb ritmusú dal:

Rúzsa Magdi: Szerelem - több feldolgozása is van.

2013. aug. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
A "You" cimű dal (az előző válaszadótól) szerintem a legszebb a világon.
2013. aug. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Szép dalok, de elsősorban magyart szeretne/nénk. Elnézést, ez lemaradt a kritériumoknál. A násznép java egyszerű ember, így jó lenne ha mindenki értené a szöveget :)
2013. aug. 11. 16:09
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szívből szeretni( Rómeó és Júlia)

Magna Cum Laude: Te légy most, Vidéki sanzon

Baby Sisters - Égben írt szerelem

Agárdi Szilvi-Pál Dénes: Szíveddel láss

Bon-Bon: Köszönöm, hogy vagy nekem

Dés László: Vigyázz rám

Republic: Szeretni valakit valamiért

Zséda: Mindhalálig mellettem

2013. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :)
2013. aug. 11. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!