Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi pénzt illik adni ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi pénzt illik adni ilyen esetben nászajándékként?

Figyelt kérdés
Külföldön élünk a barátommal, és vannak közös barátaink, vagy inkább ismerőseink akik összeházasodtak. Mivel nem az országban, nem tudtunk ott lenni, pedig meghívtak. Ebben az esetben mennyi eurót illik adni? Mindketten tanulunk, dolgozunk mellette, én a menyasszonyt barátomnak tekintem, a barátom csak jóban van vele, de a vőlegényt alig ismerjük. Szerintetek hány eurót adjunk nekik?
2013. aug. 14. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
Mi úgy hogy 20 éve ismertük a menyasszonyt(együtt nőttünk fel) úgy adtunk kb 50E ft-ot. szerintem nektek se kell többet adni. általában a nagyszülők és a közeli rokonok adnak(már ha tudnak adni) nagyobb összeget.
2013. aug. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

50-et úgy, hogy el se mennek???

Nem túlzás ez egy picikét?

Még akkor is sok lenne, ha elmennének!

2013. aug. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

mis is 50 re gondoltunk de ketten együtt, azaz fejenként 25. Direkt írtam, h nem Magyarország, h világos legyen, itt másak az árak, de más a fizetésünk is

Én pont attól tartok, h 50 euró túl kevés...

2013. aug. 14. 18:24
 4/9 A kérdező kommentje:
ja félreértettem, azt hittem 51 euróról beszéltek, én arról
2013. aug. 14. 18:25
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
50-100 euró szerintem. Mi kb 100 eurót kaptunk olyanoktól akik nem jöttek el.
2013. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Én nem adnék, és eddig soha nem is adtam ajándékot olyan párnak, akinek nem mentem el az esküvőjére. Mi sem kaptunk azoktól, akik nem jöttek el. Azért kíváncsi vagyok, hogy másoknál ez szokás-e. Remélem kapsz sok választ.
2013. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
1. vagyok én forintot írtam. ha jobban megnéznétek. nem pedig eurót.
2013. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi nem kaptunk olyan pároktól ajándékot,akik nem jöttek el.Szerintem inkább küldjél egy üdvözlőkártyát,és valami kis,személyes dolgot.Akár olyat,amit itt Mo-n nem lehet kapni,szóval különleges :)
2013. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ilyen esetben én is inkább tárgyi ajándékot küldenék.
2013. aug. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!