Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Koszorúslány ruha költségek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koszorúslány ruha költségek, hogyan?

Figyelt kérdés

Úgy tervezem, hogy 6 koszorúslányom lesz, és nem igazán tudom, ilyenkor mi is van a költségekkel. Mivel én kérem fel, hogy tegyék meg nekem ezt a szívességet, ezért úgy érzem ebben azért anyagilag is segítenem kell őket.

Arra gondoltam, hogy mindegyik ruhájába beleadok 5000 Ft-ot.

Ez így jó vagy úgy lenne a szép, ha mindent kifizetnénk? (anyag, varratás)

Amúgy csak az anyagot szeretnénk közösen kiválasztani, meg a színt, a formában, stílusban már szabad kezet kapnak.



2013. aug. 20. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha van pénzed, már pedig van, ha neked 6 koszorúslány kell meg esküvő, akkor tessék szépen kifizetni. Amikor én koszorúslány voltam, nekünk semmilyen költség nem volt a ruhával, így lenne neked is fair, szerintem. (4 lány és 4 fiú voltunk, akkor)
2013. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Én tavaly voltam koszorúslány. Mindent a menyasszony állt. nekem csak fel kellett vennem a ruhát.. Ha nem így lett volna, nem is vállaltam volna el..


Kedves kérdező. Ha nem áll szándékodban a teljes összeget állni mind a 6 ruhánál akkor előre világosítsd fel őket, mert hátha így nem vállalják..

2013. aug. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha van kifejezett elvárásod a ruha színével/szabásával kapcsolatosan, akkor neked illik fizetni, főleg ha te kéred fel őket és nem ők ajánlkoznak.


Ha a koszorúslánynak vannak saját elképzelései, amikből nem akar engedni, akkor ő szokta állni a ruha költségét.


5000 ft-al egyébként sokra nem mész, 1 méter középkategóriás szatén jön ki belőle...

2013. aug. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem ha csak alap dolgokat szabsz meg akkor nem kell fizetned, hisz ha nem lenne koszorúslány sem menne meztelenül.
2013. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A színt ők választhatják ki, illetve az anyagot is, a lényeg, hogy jól érezzék magukat. A varratást, mint már említettem, teljesen rájuk bíznám, tőlem lehet rövid vagy hosszú is.
2013. aug. 20. 22:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Közöld velük,hogy mindent ők fizetnek,nehogy utólag érezzék úgy,hogy becsaptad őket. 5000-ft egy varratásnál kb. a gomblyukra elég,ezzel ne égesd magad.Vagy fizeted az egészet vagy hallgatsz és figyeled,hogy miben jönnek.

Többször voltam már koszorúslány,de soha nem került pénzembe,ezt mindig az ifjú pár fizette.Az én esküvőmön is természetes volt,hogy ez az én költségem,hiszen nem várhatom el,hogy puccos ruhát varrasson vagy vegyen és még ajándékot is adjon.

2013. aug. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy a 3 legjobb barátnőm volt a koszorúslány. Én mindenben szabadkezet adtam nekik, így olyan ruhát csináltattak, amit később is fel tudtak venni, ezért ők állták. Bár nem volt hatalmas összeg, mert kb. 6000 ezerből megvolt mindennel együtt!
2013. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha bármilyen óhajod-sóhajod van, akkor az egészet illik neked kifizetni, mert mégiscsak a te óhajod szerint fognak öltözni, még akkor is, ha a fazonja esetleg más lesz a ruháknak. Azért ez más, mintha azt mondtad volna nekik, hogy jöhettek, amiben akartok, a többségnek tuti pluszköltség lenne, még akkor is, ha beleadnál.
2013. aug. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!