Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek baj ha esküvő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj ha esküvő előtt nem élnek együtt a párok?

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 13:03
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
86%

Ha én most összeházasodtam volna a párommal együttélés előtt akkor nagyon mérges lehetnék magamra, mert tuti megbántam volna. Még az együtt élést is nem ám a házasságot!!!

25/N

2013. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
32%

Az európaiak évezredeken át házasodtak úgy, hogy a nászéjszaka volt az első minden tekintetben.

A mai „kipróbált” kapcsolatokon alapuló házasságok semmivel sem sikeresebbek.

Akkor baj, ha nem éltetek előtte együtt, ha bajnak élitek meg. Egyébként nem.

2013. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
42%
Nem éltem együtt egy percet se a férjemmel esküvő előtt, leszámítva 1-2 közösen töltött hétvégét a lakásában. Azóta lenyomtunk 14 évet, nem hiányzott az együttélés.
2013. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
81%
Szerencséd volt.
2013. aug. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
74%

12

"évezredeken át " nem volt válás, vagy szégyen volt és inkább szenvedtek...


13

nagyon szerencsés vagy, hogy nektek sikerült.

Viszont ha belegondolok, akkor a párommal is összeházasodhattunk volna költözés előtt, hisz működik (házasodunk is:)) a másik oldal, hogy az exemmel egy nyaralás alatt bukott ki a bili, akkor voltunk csak kettesben, hgy magunknak kellett gondoskodni mindenről... Szakítás lett

2013. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
44%

Azoknak, akik nulláig lepontoztak:

A kérdés úgy kezdődik, hogy Szerintetek…

Én leírtam a magam nézetét. Úgy látszik, mások jobban tudják.


De ettől függetlenül amit írtam nem is vélemény, hanem tanulmányok alapján is megerősített tény. Semmivel nem boldogabbak, sikeresebbek azok a kapcsolatok, melynél a házasságkötést „próbajárat” előzte meg.

TÉNY! Ezzel vitatkozhattok, a lényegen nem változtat.

2013. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
71%

Igen, mert az együttélés során lehet igazén megismerni a másikat. Persze nem kell mindenkivel azonnal összecuccolni, de házasság előtt mindenképp érdemes. Persze ez sem garancia semmire.


"régen nem nagyon költöztek össze házasság előtt,mégis kevesebb volt a válás..."


Persze, mert a nők nem tudták volna egyedül eltartani magukat és a gyerekeiket, ezért kénytelenek voltak eltűrni, hogy a férjük kuplerájba jár vagy veri őket. A válás sem volt egyszerű és elfogadott. Szóval papírforma szerint kevesebb volt a válás, de a házasságok nem voltak boldogabbak.

2013. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem sem lényeges. Én bőven ismerek olyan párokat akik soha nem laktak előtte és boldog házasságban élnek több gyerekkel.

A párnak kell tudni ők mit szeretnének.

Ha ez lenne a sikeres házassá kulcsa ma szinte nem is lenne válás mégis létezik.

2013. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
71%

Nem baj, csak szerintem oltári nagy hülyeség. Egészen más együtt élni a szürke hétköznapokban, a gondokban, látni őt dühösen, vidáman, fáradtan, éhesen mint csak mondjuk éveken át randizgatni, találkozgatni!


21/L

2013. aug. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem baj, nekik lesz majd az, amikor fél év után egymás idegeire mennek, mert rájönnek, hogy nem is ismerik a másikat és erre vesztegettek el x évet :)
2013. aug. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!