Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő mielőtt együtt éltünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő mielőtt együtt éltünk volna? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nyáron szereztem meg a diplomámat, úgy volt hogy én elkezdek dolgozni, összeköltözünk és utána összeházasodunk. A párom szerint viszont ne várjuk, házasodjunk össze decemberben ahogy terveztük aztán majd lesz munkám.


Ti mit gondoltok?


2012. aug. 28. 15:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
Mi 2 éve együtt élünk, igaz mi "kényszerből" mert 320 km-re volt egymástól a lakóhelyünk. Rengeteg dolog akkor dől el, hogy mihez hogyan viszonyítotok, miről mit gondoltok egy háztartásban... szerintem érdemes
2012. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
33%
Miért is ne? Szerinted régen hogy csinálták ezt? Valahogy így lenne normális, ha nem fordult volna ki önmagából a világ.
2012. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
80%

Lakva ismerszik meg a másik.Ez nagyon igaz.

Én is teljesen más embert ismertem meg a páromban mióta összeköltöztünk.Szerintem ah csak pár hónapot is,de jó lenne kipróbálni.Teljesen más a kapcsolat ha sokat vagytok együtt.

2012. aug. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
81%
Már nem azért de régen ha nem is éltek együtt az esküvő előtt, de egyből összerámlotak a lagzi után. Nem majd egyszercsak amikor úgy jön ki. Külön lakva házasodni semmi értelme. 1.: Úgy csiszolódtok össze h ha együtt laktok. 2.: az h házasok vagytok és szaladgáltok át a másikhoz h találkozzatok elég nevetséges
2012. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
37%

Mindjárt írni fogják, hogy biztos válás lesz ebből.

Szerintem semmi baj ezzel. Gondolj bele, ma mennyi pár összeköltözik összeházasodnak aztán pár év múlva már vállnak is. Akkor ők sem válnának el ha igaz lenne, hogy lakva ismered meg a másikat.

2012. aug. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem miért is ne. Én úgy vagyok vele, hoy mindenki csinálja úgy, ahogy neki jó. Ezzel kapcsolatban biztos nem kérném ki mások véleményét.

Ismerősömék sem laktak együtt mikor összeházasodtak, utána költöztek be a házukba 1 ónap múlva.

Mi fél évig éltünk együtt mire esküvő lett, mi így akartuk.

2012. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

Én meg ismerek olyat,hogy évekig együtt éltek, összeházasodtak, és 30 éve házasok... erről ennyit..

Azért jobb ha házasság előtt kiderül ki hogy viszonyul az együtt lakásról, életemben nem gondoltam volna, hogy milyen különbségek lehetnek, pl. hogy én nem szeretem, ha megy a tv, ha nem nézzük, ő meg igen. Meg hogy a tányért nem rakja automatikusan a mosogatóba.

2012. aug. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég sok minden csak lakva derül ki tényleg. És lehet h épp olyan dolog derül ki ami zavar és nem tudod megszokni. Pl széthagyja a szennyest, lenyalja a kanalat és visszateszi a fiókba, nem húzza le a kisdolgát.... stb Nem mondom h ilyen a párod de nem tudhatod milyen rossz szokásai vannak míg nem élsz vele.

Még azt sem látjátok h mikor költöznétek össze. Azért tényleg elég vicces h mint férj és feleség mászkáltok át a másikhoz meg hol itt hol ott vagytok

2012. aug. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
92%

Szia.

Ezt a kérdést anno én írtam ki. Örülök,hogy mi előbb összeköltöztünk,mert így kiderült számomra milyen is valójában az exem. Ezzel persze nem azt akarom feltételezni,hogy a Te vőlegényed is olyan,mint az én exem. De úgy gondolom,ártani nem árt az,ha esküvő előtt együtt élsz vele annyi ideig,hogy megismerd a szokásait.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. aug. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Lakva ismerszik meg az ember...
2012. aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!