Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek is gáz a Mekiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz a Mekiben tartani a lakodalmat?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömről találta ki, hogy milyen "buli" lenne már.

2013. aug. 28. 14:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
59%
Ha mehet a sör, bor, pálinka, akkor nem gáz. Mindenki maga döntse el, hol és milyen lakodalmat szeretne.
2013. aug. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
74%

[link]


Poénnak poén:)

2013. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
75%
Elsőre én is azt mondtam volna, hogy gáz, aztán belegondoltam egypár lagziba - köztük a sajátomba - volt néhány aminél a mekis kaja is jobb lett volna és volt olyan is aminél egy temetés is nagyobb buli, u.h. ha az ifjú pár mindkét tagja ezt akarja, akkor hajrá.
2013. aug. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
86%
Csak annak gáz, aki gáznak tartja. Nekünk egy kocsmában volt, pizzát és kebabot rendeltünk. Mindenki jól érezte magát. :)
2013. aug. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem menő. :D
2013. aug. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
18%
Nem nagyon tudom elképzelni a helyzetet. Beül az egész násznép és midenki kap egy Big Mac menüt kólával? Plusz még semmilyen alkoholos italt nem rendelhetsz. Ehhez nagyon konzumidiótának kell lenni. Akkor már inkább egy késdobáló kocsmába szervezném az esküvőt.
2013. aug. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még simán enni se járok oda, nemhogy esküvőre, de hát kinek mi tetszik. Nem vagyunk egyformák - hála Istennek. :)
2013. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
100%
Huh..Q_Q..ez övön aluli volt....én a kedves ara helyében úgy seggbe billentettem volna a férjjelöltet, hogy meg sem áll a legközelebbi két csillagos étteremig. Ekkora hülyeséget....
2013. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
79%
Hát, elég nagy gáz! Főleg azért, mert a lakodalomban nemcsak huszonévesek vesznek részt. Így a házasulandók nem gondolnak az idősebb vendégekre. Elképzelem a 80 éves nagyszüleimet, akik még életükben nem ettek gyorséttermi kaját, hogy milyen képet vágnának a hamburgerre. Az esküvő és a lagzi hiába a friss házasok ünnepe, mégis csak akkor van értelme, ha minden vendég jól érzi magát. Hiszen ezért hívjuk meg a vendégeket, nem?
2013. aug. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
87%

sz.dani :

Nem hiszem, hogy ne lenne ott alkohol, ez nem a normál üzletmenet, hanem lagzira bérli ki a helyet. Mellesleg a franchise biztosan nem tiltja kategorikusan, mert cseheknél lehet a mekiben sört kapni.


19:

Ez fordítva sokkal nehezebben megy, mert a gyorséttermi ételek nem nehéz ételek, tehát egyszer-egyszer szinte bárki meg tudja őket enni, aki viszont ezen nőtt fel, nem fog tudni megenni egy jó pörköltet.


Egyébként a szemléleteddel nem értek egyet, az esküvőnek elsősorban a párról kell szólnia, nyilván nem árt ha a vendégek jól érzik magukat, de a pár (vagy a szülők ha ők fizetik) határozza meg ennek a kereteit. Tehát hiába tudom, hogy vannak olyan meghívottak, akik a tücctüccöt szeretik, az én lagzimon biztosan nem lesz olyan.

2013. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!