Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek is gáz a Mekiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gáz a Mekiben tartani a lakodalmat?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömről találta ki, hogy milyen "buli" lenne már.

2013. aug. 28. 14:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gáz.


[link]


néhány kép

2013. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:55


Igen,nagyon gáz!

Ez tény,de ha mindenképp akarják,felőlem....

Bár már az is,hogy látszik hogy ott járkálnak tök idegen,ismeretlen emberek.....

Meg hogy néznek ki ezek a képek,hát én nem mutogatnám őket büszkén az albumban..... "nézzétek!Laci bácsi épp itt eszi a Big Macket nagy kólával,Mariska néni meg a dupla sajtburgert!!"

2013. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

"A mcdonaldsos bohóc lehetne a násznagy"


És felhúznának két hagymakarikát egymás ujjaira...

2013. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek:


Nézd, én azt mondom, hogy ha valakinek az életében ez a hely szerepet játszik, mert sűrűn jártok oda, vagy egy emlék, egy találkozó miatt lenne kedves a számotokra, akkor nincs ezzel probléma, hiszen, egy Mekit is ki lehet szépen dekorálni, és lehet esküvős hangulata. Az ételek persze nem a hagyományosak lesznek, de minden esküvőben lehet valami egyedit beletenni, ennél pedig ez nagyon az lenne.

Persze hozzám még nem fordultak olyan párok, akik ilyen helyen szerették volna az esküvőjüket megszerveztetni, de ki tudja, mit hoz a jövő...


Válaszolóknak:


Valakinek gáz, valakinek kevésbé az, ha egy Mekiben tartaná meg a nagy napot. Nem mondom azt, hogy ez csúcs szuper ötlet és esküvőhöz illő, de ha ők ott szeretnék, akkor ezt tartsuk tiszteletben.

Véleménye persze lehet az embernek, hiszen azért írnak ide ki kérdéseket az emberek, de normálisan is lehet erre válaszolni, és nem ledegradálni bárkit is ezért.

És köztudott, hogy már nem a hagyományos esküvők a divatosak, a trendik. Minden pár szeretné valahogy beletenni a saját énjét, a saját elképzelését, és ettől lesz új, más és egyedi a többitől.


Húúúúúú, most már kíváncsi is lettem, milyen lehet egy ilyen esküvő. :)))))

2013. aug. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
80%

Azért azt megjegyzem, hogy a meki mivel franchise rendszerben működik, ezért van egy tulaj aki üzemelteti, gondolom ha valakinek olyan igényei vannak, akkor biztosan le lehet zsírozni úgy, hogy a kaja ne (csak) mekis legyen.


Egyébként mi sem hagyományos esküvőt szeretnék, de nem éppen úgy, hogy gyorsétteremben, viszont elég sok hagyományos külsőséget ki szeretnénk venni, mert feleslegesnek és/vagy képmutatásnak tartjuk ezek egy részét.

2013. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha az összes vendég laza fiatal, akkor talán nem. De egyébként meg NAGYON! Azért életében egyszer házasodik meg csak az ember jó esetben...
2013. aug. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

de ha ők ott szeretnék, akkor ezt tartsuk tiszteletben.


ez volt a kérdés!

"Szerintetek is gáz a Mekiben tartani a lakodalmat?"


Elmondtuk a véleményünket,amit a kérdező kért,minek szépíteni?

Bár én nem érzem úgy,hogy bunkó módon válaszoltam volna,csak leírtam,hogy "igen,szerintem nagyon gáz!"

A kérdezőn meg nem tűnt volna fel,hogy neki ez probléma lett volna,akkor téged meg mit zavar,hogy ki hogy válaszol,mi közöd hozzá,már ne is haragudj??


Bár visszanéztem a válaszokat,úgy gondolom mindenki kulturáltan válaszolt.......

2013. aug. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
80%

Most miért? Ha ők így akarják:)


Nekünk egy pizzázóban volt az ebéd, bár lehetett rendes kaját is rendelni:)


Bár amúgy a mekis kaja kissé drága nem?


27/N

2013. szept. 6. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!