Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek hulyeseg, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hulyeseg, ha naszajándékba mindenkitol kajat kérnénk? Ilyen batyus lagzit szertnénk.

Figyelt kérdés
Már egyutt élunk a lakas be van rendezve, ugyhogy nincs szuksegem meg egy vasalora stb. ezert gondoltunk erre a megoldasra, mindenki hozna valamit amit megenne. max menyasszonyi tirtat suttetnenk.
2013. szept. 12. 13:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene, mindenki megúszná párezer forintból, mégis jó hangulat lenne :)
2013. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyedi, jó hangulatú, bulis. :))) Nekem tetszik az ötlet. Nekünk sem volt nagy esküvőnk, 10 fős, jó hangulatú, dumcsizós. Szerintem jól sülne el a tiétek is! :) Sok boldogságot!
2013. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen a rokonság,mennyire olyanok,hogy jól veszik.


Az én családomnak tetszene,karácsonykor is mindenki visz mindenkinek kaját,sütit,nagyimnál vagyunk 25-én mindig kb 30-an,mindenki hoz valamit,jó szokott lenni.

Párom családjánál már nem tudnám elképzelni,még azt is rossz néven veszik,ha sütiből viszek kostolót,oda vinni csak boltit lehet...

2013. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Ez szupi lesz meglátjátok!
2013. szept. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
csak még az jutott eszembe most, hogy valahogy be kellene osztani ki mit hoz. ´vagy szendvicset es pogacsat fogunk enni a lagzin? ha pedig fott kajat hoznak toltott kaposzta ilyesmi akkor meg 1-2 nappa a lagzi elott ra lesznek kenyszeritve hogy fozocskezzenek. ezt hogy oldjuk meg?
2013. szept. 12. 14:17
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ötleteljetek kicsit otthon, írjatok egy listát és egyeztessetek a rokonokkal, ki-mit vállal. Azért egy töltött káposztát nem kellene olyannak főznie, akinek erre két nap kell, szerintem. Ha ilyen baráti batyus buli, akkor a megbeszélés is lehet lazább hangvételű :) esetleg a meghívón be lehet X-szelni, hogy ki-mit tud hozni, mit vállal, és akkor ami hiányzik, azt megcsináljátok ti magatok. Biztosan van, aki meg akarja "úszni" sütivel, de tuti lesz olyan, aki brillírozni akar a káposztával! :) Sokféle ember, sokféle személyiség. :)
2013. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hány fős a lagzi. Kisebb létszámnál megoldható, nagyobbnál már nehézkesebb.

Egyébként nekem tetszene, de ettől függetlenül én még adnék nászajándékot.


Hol tartanátok a lagzit? Mert így pl. étteremben már nem tudjátok.

2013. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok. Én helyben megsütésre voksolnék. Bográcsozás, tűzrakás, de ehhez tavaszi vagy nyári esküvő, no meg a nagy napon csuda szép idő és kert kell. Ha ez nem adott akkor le kell fagyasztani és mikróban felengedni.


(Lehet, hogy rosszul tudom, de vannak olyan bérelhető helyek ahol van zárt térbe is valami ehhez hasonlóra lehetőség, tűzhely, kemence stb)...

2013. szept. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
nem tudom még nek kezdtuk el szervezni, csak gondolkodunk a lehetosegeken, mert nincs sok penzunk, de nem szeretnénk ket tanusat, és amugy is maniakus hagyomany kerulok vagyunk, mindi´g valami kulonlegesre torekedunk, ilyenek vagyunk :)
2013. szept. 12. 14:25
 10/28 A kérdező kommentje:
mondjuk mi nem is étteremre gondoltunk, hanem a muvelodesi hazra a szomszed faluban, vagy pedig itt a varosban ahol lakunk szinten ki lehet berelni a varosi hivatal dsiztermet gyonyoruen fel van ujitva, es oda nekem kell biztositani a kajat
2013. szept. 12. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!