Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti tartanátok eskuvot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tartanátok eskuvot a hegyteton?

Figyelt kérdés
Páromnak ez az otlete támadt, nekem pedig nagyon megtetszett. egyelore a kivitelezes nem tudom hogyan lesz
2013. szept. 13. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Simán ;-) ! Szerintem tök jók ezek az egyedi elképzelések :-) ! Egy szép panoráma csak hozzátesz a hangulathoz !!!
2013. szept. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Hol és milyen hegytetőn? Mi van ott? Csak a hegy és a fák vagy van valami vendéglátóipari egység is?

Megközelíthető autóval is?

Csak a szertartásra gondoltatok vagy a lagzit is ott?


Ezektől függ...


Egyébként valószínűleg nem.

Ha csak nem egy szép hegytetőn lévő szálloda vagy hasonló a helyszín mosdóval, eső elleni védelemmel, tökéletesen megközelíthetően, akkor nem.

Gyerekeknek, időseknek, betegeknek kivitelezhetetlen vagy extra kényelmetlen lenne a puszta zöldben.

2013. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem nincs ott semmi, a szulofalunkban a hegyteton gondolta, mert mar elkoltoztunk onnan és szeretne visszaterni a "gyokerekhez". csak az eskuvo lenne ott, autoval megkozelitheto, de csak ha megkeruljuk a hegyet, a masik falubol.
2013. szept. 13. 14:36
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

Senki nem fogja megmondani, ha ott is tartod, de ezek az esküvők képen mutatnak jól az instagrammon, a facebookon, meg blogokban, de marha kényelmetlen a vendégeknek. De ezt tapintatból soha senki nem mondja úgysem a pár szemébe, és mindig az van, hogy nekünk ilyen volt és igenis jó volt és mindenki jól érezte magát. Persze, mindenki ezt mondja, mert a világért se akarná megbántani őket.

De az igazság az, hogy macerás odamenni, nincs ott semmi, nincs egy wc, nem lehet rendesen járni a nőknek magassarkúban, ha elered az eső, akkor mi van, a gyerek bemászott a csalánosba míg apa nyakkendőjét kötötték stb.


Lehet ez nektek szép és romantikus, de egy rakás embernek ez csak macera.


Persze, lehet mondani, hogy akkor ne is jöjjön, de akkor meg a pár van besértődve, hogy mekkora paraszt, meg akkor most ki fog táncolni, ha nem jönnek, de szerintem azért nem lehet elvárni egy rakás embertől, hogy tapsikoljanak a zöld mezőbe zarándokoláshoz. Ha hegytetőre, rétre akarok menni, akkor bakancsot húzok, hátizsákba vizet, szendvicset rakok és elmegyek kirándulni, nem esküvőre, lakodalomba.


Persze, ha ilyenre hívna egy rokon, akkor elmennék, jó képet vágnék hozzá, és elmondanám, hogy igen szép volt, jaj de örülök nektek, hogy ne bántsam meg, de amúgy a hátam közepére se kívánnám az egészet és tuti egész este azt nézném, hogy mászott-e belém kullancs.

2013. szept. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Nem tartanám,macerás.A szél és egy esetleges vihar ellen sincs ott védelem,kifejezetten rossz ötletnek tartanám.
2013. szept. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%
Továbbra is tartom magam hozzá ,hogy jó ötlet . Mennyi idő amíg összeadnak ? 45 perc (tipp ) ? Utána gondolom mennétek ünnepelni .. Szerintem csináljátok ,nem kell ragaszkodni a hagyományoshoz . Gondolom autóval meg lehet közelíteni ,nem kell hozzá túrabakancs ;-) ... legalább lesz egy különleges élményetek !
2013. szept. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
akkor támadt egy jobb otletem, 3km-re a falunktol van egy volgy, ami gyonyoruen ki van építve, le van aszfaltozva a volgy végéig ezért autoval is simán megkozelítheto. nem kell sehova mászni, és a volgy végébe van egy aprocska bár, ha valaki megszomjazik, pisilni kell stb. ez talán jobb lenne. nem szeretném a négy fal kozott kimondani az igent, ha mar ilyen gyonoyru termeszet adta kincsek vesznek minket korul.
2013. szept. 13. 15:00
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Én, mint vendég, biztosan nem másznék hegyet egy esküvőért sem, legyen az akár az édes testvérem is. Ha megoldható, hogy az autó odagurul, én kiszállok, teszek 3 lépést és már ott is van az esküvő helyszíne, akkor elmennék. Persze ha nem köveken, mohákon, gyökereken kell ezt a 3 lépést is megtenni, vagy ezen ácsorogni a ceremónia alatt. Nem szeretek túrázni, sosem voltam természetjáró, még a Kékesen sem voltam soha, pedig már túl vagyok a harmincon. Szerintem nem jó ötlet, de ha a család és a barátok köztudottan szeretik az ilyen extrém (számomra ez már az, igen) dolgokat, akkor hajrá.
2013. szept. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
89%
Hogy a szél szétfújja a szépen megcsinált hajam és belefulladjak a fátylamba? Hogy az eső elmossa a sminkem? H a napsütésben hunyorogjak, mint egy fogyatékos? Én személy szerint semmi pénzért nem tartanék szabadtéri esküvőt.
2013. szept. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Nádszálkisasszony ***** válasza:
16%
Igen, igen, igen! :) A hegytető és a völgy ötlete is tetszik:) ^^ Mi egy dombtetőn tervezzük, persze az olyan szempontból más, hogy autóval is megközelíthető, van ott egy kápolna és csárda is:)
2013. szept. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!