Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ti tartanátok eskuvot a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tartanátok eskuvot a hegyteton?

Figyelt kérdés
Páromnak ez az otlete támadt, nekem pedig nagyon megtetszett. egyelore a kivitelezes nem tudom hogyan lesz
2013. szept. 13. 14:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem is nagyon jó ötlet!


Már nem azért, de aki szerint senkinek nem tetszene csak jó képet vágna hozzá, az beszéljen már a maga nevében! Nekem nagyon is tetszene, és nem fintorognék ilyen hülyeségek miatt, hogy fúj a szél meg sétálni kell 3 métert. Bár gondolom ha otthon mereszted a segged egész nap és még életedben nem mozdultál ki kirándulni, akkor nehéz is lehet. Meg ha alapvetően ilyen rosszindulattal és undorral mész bármilyen alkalomra, ahova meghívnak...

2013. szept. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%

11-es voltál már életedben esküvőn? Mert az nem úgy megy ám, hogy onnantól, hogy kiszállsz a kocsiból 25 perc és vége. Tényleg tiszta élvezet budi meg minden komfort nélküli hegytetőre menni. Gondolom gyereked sincs.


Meg ki viszi fel pl. a székeket? Vagy az se lesz? Még romantikusabb? Rózsi nénje meg majd ül egy kövön, ha már nem bírja a lába? A kis Jancsikát meg vigye el minél messzebbre az anyja, ha ordít, hogy nem bír leülni, mert ezzel zavarja a romantikát?


A polgármesteri hivatal az anyakönyvvezetőt biztosítja a nagykönyvvel és ennyi. Amikor látod a szép szabadtéri esküvőket, az nem egy puszta közepe semmi nélkül, hanem a lagzi helyszín közelében van, és a helyszín ami vállalja a a szabadtéri esküvőt felállít mindent, ami kell.


Tudod egy egyedülálló vagy egy fiatal gyermektelen 20 éves pár kicsit másként gondolkodik ám dolgokról, csak a lakodalom közönsége a legritkább esetben áll kizárólag ilyenekből. Nem kell ahhoz otthon tespedőnek lenni, hogy átlássa az ember, hogy nem jó ötlet.


A völgy csárdával más. Ha van VALAMI, akkor aztán lehet a helyszín a Hold is, szarok rá. De ha nincs ott SEMMI, akkor az nem jó ötlet.

2013. szept. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, tartanék. :) Romantikus típus vagyok, nekem tetszenek a külső helyszínek. :)
2013. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!