Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő előtt kötelező tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő előtt kötelező tartani legény- illetve lánybúcsút?

Figyelt kérdés
Nektek volt? Mi történt? Átélnétek még egyszer? Mit szólt a párotok hozzá?

2013. szept. 24. 13:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
20%

ma 14:08


Nem volt lánykérés?

Nem kérdezte meg, hogy akarsz-e a felesége lenni?

Nem kérte meg a kezed, csak fogtad magad, és hozzámenntél?

Na ez nekem azért fura...

2013. szept. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy kötelező! A BTK első pontja! Aki nem tart, 30.000 Ft-ra büntetik.
2013. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Még nem volt, most szervezik, már várom.(2,5 hét múlva lesz)

Igazaból ilyen barátnős hülyülős iszogatós lesz. Annyit tudok, hogy lesznek feladataim.

Vőlegényemnek ugyancsak.

Eredetileg nem akartam, de sikerül összehozni, örülök neki, hogy a baratnőkkel össze tudunk gyűlni, olyan ritka. Igazából, azt, hogy leánybúcsú ett belőle, nem "csak" csajos buli a barátnőm miatt alakult így, annyira élvezi, hogy megszervezheti.


Páromnak nincs véleménye róla, vagyis nem mondott semmit.

Nekem sincs. Kérdezték,hgy mit szólnék ha lenne táncoslány... Mondtam,hogy semmit, ha félre akarna lépni, ahhoz nincs szükség legénybúcsúra. Kiderült, hogy a haverjai csak teszteltek, mert ők is így gondolják, csak a hozzáállásomra voltak kíváncsiak. (Elvileg nem lesznek amúgy lányok, azt mondták azt a pénzt inkább piára költék:D)



Miért lenne kötelező tartani?

2013. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem volt. És nem kötelező tartani. Mi csak beültünk a klubba a barátokkal és iszogattunk egyet.
2013. szept. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
70%
Mégis ki kötelezne rá?
2013. szept. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Kávétejszín ***** válasza:
74%

11-es!


Ha ezt kérdezed, gondolom Te pontoztál le...

Nyilván nem úgy zajlott, hogy megbeszélés nélkül nekiálltunk összeházasodni. Bocsánat a hülye megfogalmazásért, akkor úgy mondom: nem volt eljegyzés. Nem volt eljegyzési buli, meg apuci elé állás, stb.

Ültünk, beszélgettünk, és annyit mondott, szeretné, ha augusztusban (idén) összeházasodnánk. Megkérdezte, hogy hozzámegyek-e, de fölösleges pénzkidobásnak gondoltuk mindketten az eljegyzési gyűrűt meg a többi mizériát.

Természetesen azt mondtam, hogy szeretnék a felesége lenni, innentől kezdve menyasszonynak/vőlegénynek éreztük magunkat eljegyzési gyűrű nélkül is.

2013. szept. 25. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem kötelező, úhgy legyen ahogy ti szeretnétek.


Nálunk volt legény és lánybúcsú is, a lány tutira jól, elmondások szerint pedig a legény is nagyon jól sikerült

2013. szept. 25. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16-os

nem, nem én pontoztalak le, nem szokásom ilyesmivel múlatni az időm (és ha jól emlékszem, egy negatív értékelés nem is ront ennyit a válasz hasznosság-indexén)

igen, ezek szerint a megfogalmazás volt kevésbé szerencsés, mert a lánykérés nem egyenlő az eljegyzéssel

2013. szept. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
En elmentem a baratnoimmelegy hammamba es egy wellnes napot tartottunk szauna masszirozas pedikur manikur arcpakolas stb kozben sutiket ettunk nagyon jo volt.
2013. szept. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekünk volt, együtt tartottuk kettesben és előadtunk egymásnak egy jó kis sztriptízt :D
2014. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!