Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tényleg többször megházasodhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg többször megházasodhat egy pár?

Figyelt kérdés
Mármint egymással.

2013. szept. 25. 19:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
56%
Jól van 7. szóval a 80 és 90 éves nagyszüleim amerika majmolásból tettek újra fogadalmat egymásnak. Hát persze. Minden amiről az ilyen emberek mint te nem hallottatok, az amerika majmolás. De utálom az ilyen embereket.
2013. szept. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én fiatalon házasodtam a férjemmel, lófuttában mert terhes voltam, szép volt meg minden de hát nem az igazi...nem nagyn élvezte szeritnem senki, inkább csak a mély döbbenet és kételkedés tükröződött mindenki arcán...Akkor annyira nem érdekelt az egész hogy semennyit se vettem részt a szervezésben de még férjem sem. Éjfélkor mindenki hazament lefeküdni velünk az élen, senki se táncolt stb...szóval 10. évfordulóra tartanánk egy kis emgerősítést, vagy lehet hogy nem is ilyet csak egy bulit ahova meghívunk egy 20 - 30 embert és bulizunk egy jót önfeledten úgy ahogy nekünk tetszik.
2013. szept. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
nem mintha 10. év olyan hű de jó lenne inkább csak egy ürügy egy kis összeröffenésre. Nem húznék menyasszonyi ruhát vagy ilyesmi.
2013. szept. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!