Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vállra lehúzható menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállra lehúzható menyasszonyi ruhát linkelnétek nekem?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ha beírom a keresőbe semmilyen menyasszonyi ruhát nem ad ki:( Köszönöm
2013. okt. 6. 21:36
 1/8 anonim válasza:
ilyenre gondolsz? [link]
2013. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rövid ujjúra amit le lehet húzni és olyan jó kis csipkés, nőies. Ez nem tetszik, de azért köszönöm.
2013. okt. 6. 21:52
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


+ "ejtett vállú menyasszonyi ruha" kulcsszavakkal próbálkozz

2013. okt. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez volt az enyém. :) Sajna nem találtam róla nagyobb képet.

[link]

2013. okt. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nekem is tetszik, angolul nem tudja valaki a nevét? Mindig úgy keresek rá a ruhákra, mert többet ad ki. Bocs az offért.
2013. okt. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér, inkább formásnak mondanak, na de vékony sem vagyok 165 cm-hez 67 kg. A karom nem tetszik és a pánt nélküli ruhák nem valami szépek rajtam, kivéve ha pl gumis de ugye az nem menyasszonyi ruha...Kibuggyan a kis háj a hónaljnál is. Sőt sztem csak a vékonyokon áll jól az ilyen ruha. Olyat szeretnék amit fel is lehet meg le is lehet húzni a vállon. Szinte csak pánt nélküli van mindenhol. Félek hogy sehol nem találok majd ruhát. Ja és a mellem is kicsi 80/B ami sztem egy melltartóval és rendes pánttal tök jól néz ki meg nagynak látszik, mert szépen felnyomja és tök jó a dekoltázsom. Viszont ha nincs pánt nem nyomja fel és csak azt érzem hogy csúszik lefele.
2013. okt. 7. 09:08
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan menyasszonyi ruha nincs, amit fel és le is tudsz húzni vállban, ezt felejtsd el. Illetve le lehet húzni a pántosakat, csak illetlenség, trehány hatást kelt.
2013. okt. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, még ami eszembe jutott az az, hogy a bohém stílusú ruhákat nézegethetnéd, ott gyakori a lazább váll, amit lehúzhatsz (ha nagyon muszáj:S). De én váll-karr takarásra inkább rövidujjat ajánlanék, pl. ilyesmit:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



Mert ezeket pl. ráncigálhatod, de akkor a melled is kiesik:

[link]

2013. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!