Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Két tanús esküvő vagy családda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két tanús esküvő vagy családdal együtt, de csak szertartás? Szerintetek melyik jobb?

Figyelt kérdés

Első verziónál két barát a tanu,család meg utána tudja meg.

Második verzió: szűk család ott van a szertartáson,de ennyi,semmi lagzi,semmi vendéglátás,csak a 15 perces szertartás,aztán mindenki mehet haza.

Ha rokonokon múlna,akkor nagy felhajtás lenne dinomdánommal,de mi semmi ilyet nem akarunk,csak szépen csendben összeházasodni.


2013. okt. 9. 10:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én is a kis esküvő híve vagyok. Csak a szülők és testvérek és a két tanú. Utána menjetek vacsorázzatok meg valahol.
2013. okt. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Sokáig reméltem,hogy egyszer normálisak lesznek a rokonok,és lehet velük együtt csinálni egy olyan esküvőt,ahol sokan vagyunk,hajnalig buli,de erről tavaly letettünk,ők sosem lesznek normálisak.


Amin még gondolkozuk,hogy mégse 2 tanús legyen,az az,hogy itt,ahol mi élünk (minden rokontól min 300 km-re),itt csak barátokkal összeházasodunk és velük csapunk egy nagy bulit.

És a rokonok meg tehetnek egy szivességet,ha nem tudnak viselkedni,nem birják megállni,hogy mindenbe beleszóljanak.

2013. okt. 9. 11:25
 23/27 anonim ***** válasza:
#18, van.
2013. okt. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Kérdező "itt csak barátokkal összeházasodunk és velük csapunk egy nagy bulit." - ez szerintem egy teljesen jó ötletnek tűnik ebben a helyzetben...
2013. okt. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

21: szűk család nem kevés fő nálunk,szülők 4 fő,testvérek 5 fő,de őket ugye férj-feleség nélkül nem hivhatjuk, 10 fő,nagyszülők 3 fő.Ez 17 fő+mi.

Vacsorázni biztos nem ülünk be sehova,egyszer tettük,soha többet,de az étterem közelébe se megyek,úgy leégettek minket.

Lehet kérdezni,hog szégyellem-e őket,nos,sokszor igen.Sajnos egyikőnk családja se tud igazán viselkedni (testvérek közül 3 igen,de ők hozzánk hasonlóan kiléptek ebből a körből,és elköltöztek messzire)

2013. okt. 9. 11:35
 26/27 anonim ***** válasza:
Mi két tanúval házasodtunk (két barát), és a családnak utólag mondtuk el. Nem hiszem, hogy gonoszság lenne ez. Nem szeretjük a felhajtást, a kicsit sem. És az esküvő rólunk szól, a mi "nagy napunk", amikor nem szeretnék foglalkozni azzal, hogy másnak mi lenne jó. Tényleg olyan szép volt, ahogy szerettük volna. Csak egymásra kellett figyelnünk, és élvezni a pillanatot. Bár mi már sok éve együtt élünk, nem változott ezzel semmi, de szép emlék. A család sem sértődött meg. Nektek kell dönteni, de nálunk ez jól sült el.
2013. okt. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, nálunk a szűk család így nézett volna ki:

szüleim helyben: semmi gond


anyóséknak utazni kell két órát: ez már necces, hogy semmi vendéglátás


férjem tesójáék anyósék szomszédai, ők is jönnének nyílván, dettó utazás miatt gázos, hogy nincs semmi


Nekem van két nagymamám, de tök messze. Jó hogy már jöjjenek, de ők magukban nem tudnak jönni, de egy helyen élnek a szüleim testvéréékkel, akik amúgy a keresztszüleim, és hát akkor már ők is jönnének az unokatesókkal együtt, akikkel amúgy is testvérként nőttem fel ugye, de olyan messziről, hogy tényleg iszonyat gáz, ha nincs még egy rendes vendéglátás sem


Mert hát mi napi szinten telefonálunk stb. szóval ezek nem ilyen a semmiből előbukkanó rokonok.


Inkább ilyen hógolyó effekt, hogy ha ez a szűk családtag eljön, akkor tapad hozzá a következő, mert együtt él vele, mert a szomszédban él, mert ő hozná el stb. stb. És akkor hirtelen 35 főnél járunk..


Szóval nálunk vagy az volt, hogy vagy kéttanú, de tényleg, vagy lagzi. Nekünk végül lagzi lett belőle.

2013. okt. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!