Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Két tanús esküvő vagy családda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két tanús esküvő vagy családdal együtt, de csak szertartás? Szerintetek melyik jobb?

Figyelt kérdés

Első verziónál két barát a tanu,család meg utána tudja meg.

Második verzió: szűk család ott van a szertartáson,de ennyi,semmi lagzi,semmi vendéglátás,csak a 15 perces szertartás,aztán mindenki mehet haza.

Ha rokonokon múlna,akkor nagy felhajtás lenne dinomdánommal,de mi semmi ilyet nem akarunk,csak szépen csendben összeházasodni.


2013. okt. 9. 10:21
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
28%

Ha lesz gyereketek és TITOKBAN összeházasodna úgy, hogy titeket, akik felnevelték őt pont leszrna, hogy éreznéd magad? Nem éreznéd magad feleslegesnek és csalódottnak?

Ennél nagyobb gonoszságot ritkán hallok...

2013. okt. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Je Veux ***** válasza:

A szertartás napján is panaszkodnának és sopánkodnának erről? Oké, mostmár értem a problémádat..


Hát, ha valóban ez lenne, az nyilván megkeseríti az ember napját. Ebben az esetben két tanúsat választanék..


De biztosan tönkretennék a nagy napot? Te ismered őket, de ez mégiscsak a ti napotok..ezt sem tartanák tiszteletben?

2013. okt. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Nem túl rég volt esküvő,párom családja volt ott.Képeke voltak a templomi szertartás alatt veszekedni, a pap közbeiktatott egy mondókát arról,hogy nem szabad veszekedni,hanem megbeszélni kell,és a tiszteletről a pár iránt,akik meghivták őket.

Anyós nem igazán szeret engem (oka: a kisfiát rávettem,hogy költözzünk el az ország tulsó felébe jobb munka miatt),képes ott jelenetet rendezni.

2013. okt. 9. 10:41
 14/27 anonim ***** válasza:
51%
Én is lagzi párti vagyok.Ha minden jol megy egyszer van csak az életben esküvöd!Nekünk jövöre lesz,de van már egy 2 éves lányunk.Lesz lagzi is meg minden.Ha csak polgári szertartás lenne ak is meghivnám a szüleimet!Én is szertnék majd a lányom esküvöjén ott lenni még ha csak 15 perces is lesz.Sztem ez fontos esemény a szülöknek is.Nekem is rosszul esne ha csak haza állitanának majd hogy "Hello férjhez mentem !"
2013. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Ha nem tudnék viselkedni egy olyan eseményen,ahol viselkedni kell,akkor valószinű nem isa gyerek lenne az első,tehát értelmetlen kérdés.

Tudom magam moderálni,félre tudom tenni az épp aktuális dolgaimat,és aznap csak az ünnepeltnek örülni.

2013. okt. 9. 10:43
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező (#13), akkor egyértelműen "2 tanús", nem jó az ilyesmit kockáztatni... már az is elég borzalmas, ha egy karácsonyi családi vacsorán valaki átmegy bunkóba, pedig az egy év múlva is lesz...

Vagy meghívtok 4-5 szép szál havert is "rendezőnek", aki szépen eltávolítja a viselkedni nem tudót...

2013. okt. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
#11 "Nem éreznéd magad feleslegesnek és csalódottnak?" - egyáltalán nem, ez már az ő közös életük, és nyilván okkal döntötték el, hogy ők ilyen házasságot szeretnének, szerintem semmi probléma sincs a 2 tanús esküvővel se. Sértődni max azon lehet, ha az egyik fél rokonsága ott van, a másiké meg nem...
2013. okt. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
10%
17-es, neked aztán összetartó családod lehet. Cssszünk mindenre, ő döntésük... Fúúú, remélem, nincs lányod, mi lenne az...
2013. okt. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Bárki másnak azt mondanám, családos. Esetetekben tökéletesen indokoltnak látom a kéttanúsat.
2013. okt. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Mi hasonló helyzetben voltunk, mint ti. Viselkedni nem tudó, belepofázós család. Először mi is kéttanúsat szerettünk volna, hogy kizárjuk annak a lehetőségét, hogy anyám megtépje apám új, pökhendi, 20 éves feleségét, illetve, hogy ne hallgassuk végig a sógoromék szidását a templomi esküvő hiánya miatt stb. Végül rávettek minket a szűkkörűre (anyósomék a kéttanúsat is támogatták volna), illetve mi utána tartottunk egy kis ebédet étteremben, lagzi nélkül. Mindkét családban tudatosítottuk, hogyha bármi pofavágás/jelenet lesz, akkor az életben többet nem hallanak felőlünk. Bár a szervezés a folyamatos belepofázás miatt nem ment könnyen, de szerencsére az esküvőn kulturáltak magukat, illetve beépítettünk több embert (pl. katonarokonunkat), hogy a kellemetlenkedőket távolítsák el.

Ha semmi esély nincs rá, hogy normálisan viselkedjenek, többszöri kérés ellenére sem, nyugodt szívvel válasszátok a kéttanús esküvőt (utólag mi is jobban szerettünk volna romantikusan elszökni valahova és egybekelni, minden idegeskedés nélkül). A legfontosabb, hogy TI örömmel emlékezzetek vissza, mert az esküvő rólatok szól, a ti örömünnepetek, nem a családi balhékról!

2013. okt. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!