Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány fős lagzit (nem esküvői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány fős lagzit (nem esküvői vacsorát! ) tartottatok? Ebből hány volt az úgymond táncolósabb, fiatalabb korosztály? Ideális volt így?

Figyelt kérdés
Mennyibe került összesen?

2013. okt. 10. 12:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
26%

7-es:

Pont hozod azt a jellemző mai üres gondolkodást, ami annyira elterjedt ma... Akik kifújnak a család és gyerek témában. Számomra egy kapcsolat és házasság sokkal többről, sokkal színesebb dolgokról szól, pl. együtt kitalálni valami innovatív ötletet, és sikert kovácsolni belőle, kutatni olyan dolgok után, amiket még nem fedezett fel ember, de mi ketten a párommal felfedezzük, és az egész világ minket csodál, vagy legalábbis ismertek vagyunk valami közös fejlesztésről a gyereken kívül. Utazunk, élünk, gyereket vállalunk, házasodunk, de ez valljuk meg, minden emberhez hozzátartozik. Ez az alap. Nem igazán részesítem előnyben az olyan embereket, akik ezeken nem látnak túl, és milliókat ölnek az esküvőbe ahelyett, hogy kicsit kreatívabb, közös dolgok felé akarnának mozdulni.. feltalálni valami betegség ellenszerét, csak hogy valami nagyon távolit mondjak. Én is megtehetném, hogy x milliót verek el esküvőre, de én inkább egy néhány fős erdei, rusztikus lagzit képzelek el, nyulak és szarvasok társaságában inkább.



Kedves 5-ös!

Képzeld mi pl. vagyunk olyan szerencsés helyzetben, hogy simán megengedhettük a nagy lagzit és még több másik "projectet"! Arra viszont kíváncsi lennék, ha szerintem nem a közös élet, a család egy kapcsolat csúcsa, akkor mi?

Kérdésre válaszolva: 120 fő, kb. 1,5 millió, fiatalok ebből kb. 70 fő!

2013. okt. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Látom 31%-os töröltetted a válaszom. Nem baj, ez az utolsó gyöngyszem mindent megért. Annyira jót nevettem ezen a zagyvaságom,amit összehordtál, hogy nem igaz. A nyuszis és szarvasos rész különösen tetszett. Kb. olyan 12 éves szintet tükröz, de igazából a többi is. Köszi.
2013. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40-en voltunk, inkább csak zenés, táncos összejövetel volt az esküvő után, sok mindent családilag oldottunk meg, kb. 300 ezerbe került ebbe beleszámolva a ruhát, a csokrot és az öltönyt is. Voltak idősebbek, fiatalabbak is, talán valamivel több fiatal, de minden korosztály képviseltette magát. Igazából nálunk mindenki táncolt, az idősebbek is. Szerintem ideális volt.
2013. okt. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ja értem! Hogy az neked nem a kapcsolat csúcsa,hogy ha "normál" esküvő, lagzi van, de,hogy ha rénszarvasok húzzák a hintót, akkor igen? Húha!

Innovatív? Mi? Az,hogy hirtelen, kitalálva, elmegyünk mondjuk kettesben megmászni a Majompofát, csak úgy. Na nálunk ez meg van! Még gyerek mellett is, de nem ezt érzem a kapcsolatunk csúcsának!

Mi nem adtuk fel az életünket, csak újat kezdtünk. Amiben volt egy lagzi, lett egy gyerek, de attól mi még ugyanúgy tartalmas életet élünk. Csak immáron házason, jelenleg még hármasban!

És igen, számomra ez a kapcsolat csúcsa. Hogy mi ketten 120 fő előtt megünnepeltük, hogy úgy döntöttünk, együtt akarunk élni elég sokáig, és, hogy akarunk egy gyereket, egy jót, ami kettőnkből van. Ha valaki számára ez kispolgári és "unalmas", azt csak sajnálni tudom!

2013. okt. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja és a közös fejlesztésről annyit, hogy szerencsére a saját szakmánkban a férjemmel külön-külön sikeres vagyunk. És ez már magában boldogság, nem kell,hogy ehhez mások tapsoljanak! És az is egy közös fejlesztés volt, hogy MINDKETTEN, KÖZÖSEN akartuk ezt a házasságot és ezt az esküvőt! :)
2013. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekünk kb. 70 fős volt a lagzink, nagyjából a fele volt fiatal. Szerencsére mindenki jól érezte magát, és a fiatalok és közép korosztálybeliek is sokat táncoltak. Volt olyan is, hogy senki nem ült az asztalnál, mert mindenki a parketten ropta :). 2 M-ba került az egész esküvő a lagzival.
2013. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!