Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnál hozzá, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál hozzá, ha nem tudnál a korábbi legjobb barátnőd esküvőjéről?

Figyelt kérdés

Első osztályos korunktól kezdve 12 évig legjobb barátnők voltunk, mindent megosztottunk egymással. Aztán elkerültünk egyetemre, az ország 2 végébe, s negyed-fél évente találkoztunk, időnként váltottunk egy-egy levelet. Sajnos a nyáron nem jött össze a találkozónk a nyaralások miatt, erre most tudtam meg, hogy 1 hónapja férjhez ment, s a hasa is olyan, mintha babát várna. Igaz, hogy kicsit megritkult köztünk a kommunikáció, de azt hittem, egy ilyenről azért szólna. Mindig azt beszéltük, hogy egymás tanúi leszünk az esküvőnkön. Ha tanúnak nem is, de vendégnek hívhatott volna, de legalább elmesélhette volna.


Most szervezem én is az esküvőm. Szerintetek ezek után meghívjam vagy ne?


2013. okt. 25. 23:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%

Én azt tanácsolnám, hogy gondold jól végig, hogy akarod-e vele ünnepelni a nagy napotokat, fontos annyira számodra a barátsága, hogy meghívd annak ellenére, hogy ő nem hívott meg és még nem is említette (bár az utóbbinál nem fogadnám el azt a kifogást mert összecsaptak a feje felett a hullámok, ha annyira jó kapcsolatban vagyok valakivel akkor nem felejtek el neki szólni, ez nem olyan dolog, hogy egy napot rá kellene áldozni, egy telefon, email és kész).

Ha megakarod hívni hát hívd meg, vagy elfogadja vagy nem, ne olyan alapon dönts, hogy "mert ő sem hívott meg, akkor én minek?".


Jó készülődést, sok boldogságot.

2013. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

Azért érdekelne, hogy miért csak 22%-ban hasznos a válaszom??

Leírtam a véleményemet amit a kérdező is kérdezett, hogy ezek után meghívjam vagy sem.

Vagy az fáj valakinek, hogy nem azt írtam, hogy tagadja meg az illetőt és stb...?

2013. okt. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
19%
Ezek szerint annyira nem vagytok jó barátnők, mint hitted. Nekem is van ilyen barátnőm, csak a sztoriban én vagyok a másik, aki nem szól. Nem azért mert már nem szeretem, vagy bármi, hanem mert elmúlt. Mások a körülményeink, máshol lakunk, nem ő a legalkalmasabb arra, hogy megbeszéljem vele az engem érintő problémákat, hanem azok akik hasonló cipőben járnak. És én sem hívnám meg őt. Már nem érzem úgy, hogy helye lenne az életemben 1-2 kávén, miújságon túl...
2013. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!