Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért történhet olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történhet olyan, hogy valaki "meglép" az esküvőjéről?

Figyelt kérdés

Nemrég voltunk esküvőn, és a ceremónia 17:00-kor kezdődött volna, de mivel mindenki ott volt, ezért elkezdtük 16:40-kor. Mikor megkérdeztem a párt, hogy hogyhogy korábbra tették, akkor azt mondták, hogy az előző esküvő elmaradt, mert a menyasszonyt nem jött el.

Nem értem, hogyha valaki eljut odáig, hogy megkéri a párja kezét vagy igent mond, megszervezik az esküvőt, meghívnak mindenkit, akkor aznap miért gondolja meg magát?

Hogy létezik ez?


2013. szept. 23. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy balhé volt köztük. Inába szállt a bátorság. Meggondolta magát.
2013. szept. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Például a legénybúcsún történtek a menyasszony tudomására jutnak, stb.

Számos oka lehet, hogy az utolsó pillanatokban derül ki a másikról, hogy nem ő az akivel az életedet le akarod élni. Jobb előbb lépni. Hozzáteszem komoly dolognak kell lennie, ha valaki képes egy egész násznépnek hátat fordítani.

2013. szept. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy beteg lett.
2013. szept. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Soha, de soha ne hívjátok meg az exet az esküvőre!
2013. szept. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó , Te azt gondolod azért nem ment el a menyasszony a saját esküvőjére, mert meghívták az exet?
2013. szept. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Ismerősöm elvette a barátnőjét, pedig már nem akarta csak az anyja beszélte rá, ha már mindent megszerveztek. Elvette, aztán lehúztak 20 évet tök boldogtalanul....inkább lépjen le, mint hülyeséget csináljon valaki.
2013. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Húgom esküvőjén történt, hogy menyecske táncnál a szomszéd bedobott egy borítékot a kondérba, majd táncolni kezdtek. Aztán lejárt a 20 mp, jött volna a következő vendég táncolni, de a szomszéd a farzsebből kivett valamennyi pénzt és belehajította a kondérba, aztán még ezt 3x eljátszotta, majd a végén fogta és lesmárolta a húgomat, aki nem nagyon ellenkezett. El volt hűlve mindenki. Ott derült ki, hogy a húgom korábban a szomszédsrác szeretője volt. Aztán persze nagy sírás rívás közepette a húgom mondta az újdonsült férjének, hogy ő már nem szereti a szomszédot, meg ez régen volt, végül is együtt vannak azóta is, bár én féltem, hogy utána valamelyikőjük lelép.
2013. szept. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Baleset is érhette útközben.
2013. szept. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Nem ért rá, gyakorizni kellett neki.
2013. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom a szokásos, képbe került egy cemende, vagy összedurrantak valamin. Bár én elmennék, de csak hogy NEM- et mondjak. Ha már meg lett minden szervezve.
2013. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!