Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kihozható-e egy ilyen egyszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihozható-e egy ilyen egyszerű esküvő 500. 000 Ft-ból? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

A következő módon tervezzük nagyjából az esküvőnket, kérdés, hogy reális-e az én elvárásom, hogy 500 e Ft-ból simán megoldható:

1. Mivel főleg a párom családja más városban lakik, mint ahol az esküvőt szerveznénk (míg én helybeli vagyok), esküvői ebéd lenne, hogy egy nap alatt le lehessen rendezni az egészet, ne kelljen itt maradniuk, hanem mehessenek legkésőbb az utolsó vonattal/busszal haza.

2. Ruhából én nem szeretnék se újat venni, se kölcsönözni, mivel szerintem van egy teljesen jól használható, normális kinézetű öltönyöm, a páromnak pedig inkább kölcsönöznénk, nem vennénk, és itt sem vagyunk nagy igényűek, ahogy semelyik másik pontban sem

3. Kétféle meghívó lenne, az egyik azoknak szól, akik a szertartáson ÉS az ebéden is részt vesznek (ez kb. 20 fő lenne, bőven számolva), egy pedig azoknak, akiket csak a szertartásra hívunk meg.

4. Polgári és templomi szertartást egyaránt szeretnénk, a polgárit a debreceni városháza termében, maximum 100 főnyi férőhellyel (ha van több lehetőség is, fogalmam nincs erről), a templomi a Csonkatemplomban.

5. Az ebéd egy átlagos étteremben lenne, mindenféle puccparádé nélkül, példának okáért a Mátyás pince, a Seemann étterem meg hasonlóak jöhetnek szóba. 20 főre kell egy három fogásos kaját készíteni, ahol a desszert a torta lenne, némi pezsgővel, illetve mindenkinek szabad üdítő fogyasztás.

6. Tánc, vőfély, fotós, stb. szintén nélkülözhető, lesz olyan a társaságban, aki majd kamerázik meg fotózik, táncolni meg nem tudok.


2013. dec. 17. 17:24
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Igen kihozható.18 éve foglalkozok esküvői ruhákkal és Pesti éttermeket is jól ismerem.Ha kell segítek.Viktória szalon.
2013. dec. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Hűha, köszi szépen mindenkinek a sok értékes hozzászólást, azóta nem néztem a kérdésre, de hasznosak voltak a tapasztalatok. :)
2013. dec. 23. 17:15
 23/23 anonim ***** válasza:

30 fős esküvőnk volt szeptemberben 1 tanyán, zenekarostul, fényképészestül, ottalvással, kaja-pia, ruha, benzin, anyakönyvvezető, kijött az egész 370-ből. És mindenki elégedett volt és dicsérte. Vőfély nem volt.

Tavaly unokaöcsémék 2,5 millát vertek el, és a visszajelzések szerint a miénk jobb lett annál.

Szóval meg lehet oldani, de okosan kell csinálni. Mi 2 hét alatt szerveztük meg.

2013. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!