Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Volt valakinek színes menyassz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt valakinek színes menyasszony ruhája? Hogyan fogadta a családod? Megbántad vagy újra felvennéd?

Figyelt kérdés
Erosen gondolkozom, hogy valamilyen színu menyasszonyi ruhát választok, de kicsit be vagyok tojva mi lesz a visszahngja. Kis faluban lakom, eskuvokor az egesz falu elmegy menyasszonyt lesni, meg nagymamámtól is kicsit tartok, de még a szuleimtol is.

2013. dec. 19. 17:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Most én is ezen gondolkozok, egy halvány barackszinü, hosszu ruhán :)Nem érdekel, hogy ki mit fog mondani, terhes vagyok, a 4.dik honapban, szoval ha valaki akar ugyis meg fog szolni :-D
2013. dec. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
98%
Nekem pezsgő színű volt!Nem bántam meg,újra így döntenék,v.láttam már fehéret bordó berakással,csipkével,de ezt feketével is el tudom képzelni.Senki nem szólt meg,én voltam a legszebb azon a napon;-)
2013. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%

Nekem meg nincs kedvem ruhát keresgélni, így a világosbarna-fekete csipkés alkalmi ruhámban megyek férjhez.

Olyanok leszünk, mint egy gyászmenet, mert a barátnőimnek is sikerült fekete ruhákba beleszeretni :)

Ellensúlyozandó legalább vidám "hobbit zene" fog szólni, érdekesek leszünk, az biztos :D

2013. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Magam is színeset szerettem volna, mert nem volt nagy lagzink, meg hát gyerekünk is van. De szerencsére úgy jött ki a lépés hogy egy gyönyörű fekete-eckrü ruhát találtam. Én inkább attól tartottam hogy fehér ruhában szólnának meg. (Egyébként sokan hiányolták.) De szerintem ha színeset szeretnél, olyat vegyél! Ne foglalkozz a viszhanggal, mert mindenkinek úgy sem tudsz a kedvére tenni. Ez a ti napotok, mindent úgy csináljátok ahogy TI szeretnétek!
2013. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

A fehér is valamilyen szín :D


Komolyra fordítva, nekem az jutott eszembe erről, hogy ha én nem fehérben esküdnék, akkor az utcán, amikor vonulunk, a járókelők nem fogják tudni, én vagyok a menyasszony, mert olyan, mintha koszorúslány-ruhában lennék. Nekem ez fontos lenne a nagy napon, hogy idegenek is lássák, hogy ez az én napom :) De ha neked ez nem számít, akkor ne érdekeljen mások véleménye. Kicsi faluban meg pláne, az írásod alapján ott mindenki ismer mindenkit, fehér ruha nélkül is mindenki tudni fogja, ki a menyasszony.

2013. dec. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Egy teljesen más színü ruhát szeretnél, vagy fehér és valamilyen szín kombót?
2013. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 piriiiiii ***** válasza:
96%

Ez a Te esküvőd lesz. Olyan, amit Te szeretnél, mert a Te boldogságodról van szó. Ha meztelenül akarnál megjelenni, az már gond volna, mert közbotrány, de egy színes ruha nem a világ vége. :) Főleg akkor nem, ha nem rikító narancssárga és zöld keveréke, hanem valami visszafogott halvány, szép szín. Bár a fehér esküvői ruhát is fel lehet dobni egy-két dologgal, övvel, kendővel, valami ékszerrel, vagy apró kiegészítővel, kesztyűvel.

Gratula! :)

2013. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
60%

Ó, hogyne. :) Magam terveztem, varrónő varrta, sötét (mély)lila (padlizsánlilának is hívják) szaténból volt, fátyol meg mindenféle firlefranc nélkül. Soha, sehol senki nem volt és nem is lesz olyan. 5 fős esküvőm volt, a családom utólag tudta meg az egészet. Nem érdekelt, hogy mit mondanak.


Ha nincs elég belső erőd, nincs elég önállóságod, akkor ne válassz szíbes ruhát, mert nagyon meg fogod bánni. Kis falvakban iszonyú fontos a "hagyományos", a megszokott, a "rendes", nem tűrik a nonkonformitást. 50 év múlva is a fejedhez fogják vágni, hogy mit műveltál a ruháddal és "hogy merészelted" ...

2013. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem élénk menta színű lesz és rövid. :)
2013. dec. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
93%
Én nem akartam fehéret. Ecrü színű volt. Most sem döntenék máshogy. Szerencsére a családot nem zavarta.
2013. dec. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!